Game-X mouse pad alınır mı?

Satashke

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Elimde xrades 70x30 gamepad var fakat çok kirlettim bakımsızlıktan. Aynısından tekrar sipariş verecekken Trendyol'da en çok satılanlar arasında şu mouse padi gördüm. Fiyatı çok uygun. Kullanan arkadaşlar varsa alınır mı? Ne düşünüyorsunuz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Elimde xrades 70x30 gamepad var fakat çok kirlettim bakımsızlıktan. Aynısından tekrar sipariş verecekken Trendyol'da en çok satılanlar arasında şu mouse padi gördüm. Fiyatı çok uygun. Kullanan arkadaşlar varsa alınır mı? Ne düşünüyorsunuz? Şimdiden teşekkürler.

Alınır, güzeldir.

Aynısını kullanıyorum hocam. İşimi gayet iyi görüyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Kanka yakma kafayı Max 100 liraya Razer goliathus 90x40 veya 70x30 al fazlası boş bana göre.
Kanka yakma kafayı Max 100 liraya Razer goliathus 90x40 veya 70x30 al fazlası boş bana göre.

Zam gelmemiş çok daha ucuza bunu alabilirsiniz https://www.ciceksepeti.com/razer-goliathus-buyuk-boy-90-x-40-cm-mousepad-kcm31995645

Markasız logosuz simsiyah olmasını istiyorum. O yüzden bu tarz üstünde hiçbir şey olmayanları tercih ediyorum. Var mı bildiğiniz başka bir model önerisi?

Hocam FPS artışı olmayacak tabii ki mouse padden istediğin boyuttan sipariş edin o zaman çünkü 1000 TL'ye bile mouse pad var ama tek farkı kenarlarına kalitesiz bir LED döşüyorlar o yüzden çok araştırmanıza gerek yok merak etmeyin.

Konu açılalı 1 yıl olmuş ancak bu mousepad'i almayı düşünenler varsa lütfen almayın arkadaşlar. Bazı mouse'lar bunun yüzeyini algılamıyor bunu alacağınıza kaliteli bir mousepad alın şu an bu mousepad'i kullanıyorum ve mağdurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı