Game Zero Kulaklık 850TL Eder mi?

GSP 350, Game zero seviyesinde bir kulaklık değil. Rakibi gsp 500-600 olabilir. İki tercih arasında Zero. Ama ben game zeroyu deneyen biri olarak performansı beni tatmin etmedi, Siberia v2 den zeroya geçince bir afallıyor insan. 50mm sürücü sonuçta bass olsun ses yüksekliği olsun az geliyor.

GSP 350, Game zero seviyesinde bir kulaklık değil. Rakibi gsp 500-600 olabilir. İki tercih arasında Zero. Ama ben game zeroyu deneyen biri olarak performansı beni tatmin etmedi, Siberia v2 den zeroya geçince bir afallıyor insan. 50mm sürücü sonuçta bass olsun ses yüksekliği olsun az geliyor.
Ne önerirsiniz kulaklık olarak ?

Game Zero kullanıcısı olarak canlı gözle baktığınızda ki elite hissiyatını alabiliyorsunuz ve bu bile fiyatını hak etmesine bir sebep o kadar güzel diyebilirim, fotoğraflarında ki görüntüsü ile alakası yok elime ulaştığında çok şaşırmıştım beklentimin üstündeydi sizinle aynı tereddütlere sahiptim ve Sennheiser markasından bahsediyoruz ? Amiral Gemisi kulaklığından bahsediyoruz ? Tek işi mikrofon ve kulaklık üretmek olan bir firma ile her alana para kazanmak için el atmış markaları karıştırmayalım lütfen. Mükemmel bir ürün kesinlikle.

O zaman Creative ses kartından başka ses kartı kullanmayalım sadece ses konusuna odaklı bir firma? Sırf diğer kulaklıklardan daha iyi bir mikrofonu var diye 1000 TL edeceğini söyleyemeyiz. Eğer elite bir kulaklık kullanmadıysanız çok iyi gelebiliyor fakat benim gibi sürekli yüksek segment, kaliteli ürünler kullandıysanız alınca aman aman bu kadar para eder miymiş bu diyor insan. Sırf bir ürünün amiral gemisi diye ürün alınmaz. Yanlış anlaşılmasın kesilikle markayı veya ürünü kötülemiyorum kaliteli ürün, premium hissiyatı veriyor rahat, konforlu. Ama beklenen kadar ürünün orjinal fiyati 2700 TL Türkiye'de hak eden bir fiyat değil ben 1200 TL'ye indirimdeyken almıştım ve iade ettim o kadar söyleyeyim. Tiz, mid olsun kaliteli, bass konusunda kesinlikle VASAT.
Öneriye gelince HyperX Cloud serisine bakabilirsiniz, Razer kraken v2 modellerine bakabilirsiniz hem fiyatı uygun hemde v1 deki problemleri geride bırakmış şekilde tasarlanmışlar. Arctis pro serisine bakabilirsiniz. Bu arada denemedim sadece tahmini şeyler..

Game One, Zero, GSP 600 bu 3 modeli de denedim, eğer bass benim için gerekli bir şey değil olmasa da olur diyorsanız alabilirsiniz kaliteli ürünler. Ama bass beklentiniz varsa kesinlikle uzak durmanız gereken ürünler bunu bizzat kendi mağazasında çalışanları bile bass beklemeyin diye söylüyor ve ürünleri GSX 1000 ile denediğimi de belirtirim.

Not; Ürünleri oyunlarda pek deneme fırsatım olmadı, ürünleri müzik ile denedim ve müzik performansı tatmin etmedi. Eğer LOL, Dota veya MMO tarzı oyunlar oynuyorsanız başka bir kulaklığa yönelmenizi tavsiye ederim. Ama FPS tarzı oyunlar ise, alınabilir. PUBG'de az deneme fırsatım oldu çok temiz ses veriyor.

Game zero ve game one de analog girş mevcut doğal olarak 7.1 mevcut değil.
Senin için en iyi üst segment kulaklık SS Arctis Pro olacaktır dostum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı