Elektronik GameBooster 23.8'' 280Hz IPS panel monitör

Bunu sanki iyi bir şeymiş gibi yazman üzdü. Monitörü kucaklayıp Onur Yürüyüşü'ne mi katılacağız? 🏳️‍🌈
RGB ışıklandırmayı seven biri için iyi bir özellik. Sizin bir şeyi sevmemeniz veya faydalı bulmamanız o şeyin iyi olmadığı veya kötü olduğu anlamına gelmez.

RGB ışıklandırmayı seven biri için iyi bir özellik. Sizin bir şeyi sevmemeniz veya faydalı bulmamanız o şeyin iyi olmadığı veya kötü olduğu anlamına gelmez.

O işin esprisiydi ama bir monitörden bahsederken "RGB var RGB" demek pek alakasız kaçıyor ışıklı mışıklı diye Turbox alanlar varken malum.

Şu paneli kullanıyor, renk gamı böyle, yetkili servisine şu firma bakıyor, ölü piksel gibi sorunlarda destek sağlıyorlar gibi bir monitör alacak kişilere faydalı olacak bilgileri vermek daha iyi olur. RGB karın doyurmuyor maalesef.

O işin esprisiydi ama bir monitörden bahsederken "RGB var RGB" demek pek alakasız kaçıyor ışıklı mışıklı diye Turbox alanlar varken malum.

Şu paneli kullanıyor, renk gamı böyle, yetkili servisine şu firma bakıyor, ölü piksel gibi sorunlarda destek sağlıyorlar gibi bir monitör alacak kişilere faydalı olacak bilgileri vermek daha iyi olur. RGB karın doyurmuyor maalesef.
İndirim Köşesi başlığı altında paylaşıyorum konuyu, paylaştığım indirimli ürünün teknik bilgilerini bilmek zorunda olmamakla beraber göz alıcı ilk bilgileri de sadece linkle konu paylaşımı yapamadığım için yazıyorum. Yani bu bir ürün inceleme konusu değil, indirimli fiyat bildirme konusu. Ha o bilgileri eklesem daha iyi bir konu olur mu, tabii ki olur. Zaten forumdayız, insanlar birbirine yardımcı olmak için burda, ben yazmadıysam bilen birisi yazar alacak olana yardımcı olur. Mesela benim marka hakkında bilgim yok konuya da yazdım, ama arkadaşlar markanın dandik olduğunu ve alınmayacağını söyledi bu sayede ben de almayı düşünen arkadaş da öğrenmiş olduk. Forumun gerekliliğini ve amacını yerine getirmiş olduk bu sayede. Siz de ''Neden RGB var yazılmış, karın doyurmuyor ki bu özellik.'' yazmak yerine eksik bilgileri öğrenip konuya yazıp alacak arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz. Olmak istemiyorsanız da sizin bileceğiniz iş, herkes her şeyi bilmek veya araştırmak zorunda değil dediğim gibi.

Ben de 2 monitör var ikisi de Game Booster ve ana monitörüm bu, yazılım sektöründeyim 2 monitör çok işime yarıyor. FPS oyunları da oynuyorum şu ana kadar hiçbir sorun vs çıkarmadılar. 280 Hz kullanman için bayağı sağlam kasan olması lazım ama ileride iyi kasa sahibide olurum diyorsan al bence fiyatına göre çok iyi. Görüntü kalitesi iyi ölü pikselde görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı