GAMEBOOSTER 23,8" GB-2421FF alınır mı?

Hocam daha fazla çıkamiyorsaniz son olarak şu 2 ürünü atayım diğer arkadaşlar da baksınlar onlar da onaylarsa bunlardan birini değerlendirin isterseniz.

AOC 24G2SPAE/BK yi değerlendireyim

Hocam daha fazla çıkamiyorsaniz son olarak şu 2 ürünü atayım diğer arkadaşlar da baksınlar onlar da onaylarsa bunlardan birini değerlendirin isterseniz.

ASUS TUF Gaming VG247Q1A 23.8 bu monitör iyi midir ?

Son düzenleme:
Hocam bence AOC daha iyi ama pivot değil sizin için önemliyse onu belirteyim.
yok hocam pivot önemli değil zaten monitörü sabit kullanan birisiyim aocu ta karar kılalım o zaman yarın bir kaç vere monitör var mı diye sorarım yoksa önerebileceğiniz bir site var mı iade vs durumunda sıkıntı çıkarmayan

Hocam bence AOC daha iyi ama pivot değil sizin için önemliyse onu belirteyim.

Linkteki LG de güzel aslında onu neden degerlendirmediniz aceba merak ettim.
Başlarda atılan linkteki lenovadan mı bahsediyorsunuz ?

Yok hocam pivot önemli değil zaten monitörü sabit kullanan birisiyim AOC'u ta karar kılalım o zaman yarın birkaç vere monitör var mı diye sorarım yoksa önerebileceğiniz bir site var mı iade vs durumunda sıkıntı çıkarmayan.

Başlarda atılan linkteki Lenovo'dan mı bahsediyorsunuz?

Hocam AOC linkiyle beraber atmıştım gözünüze çarpmadı sanırım AOC linkinin üstüne.

Hocam AOC linkiyle beraber atmıştım gözünüze çarpmadı sanırım AOC linkinin üstüne.
Dikkat etmemişim hocam kusura bakmayın. Bu monitörü görmüştüm 144Hz diye geçmiştim.
Son karar AOC 24G2SPAE/BK modeline karar verdim çok teşekkür ederim hocam iyi geceler.

Geri
Yukarı