GameBooster G59K Frontier Rainbow Membrane klavye incelemesi

Merhabalar. Umarım forum da aradığınızı bulabiliyorsunuzdur. Bu incelemem de karşınıza Game Booster'ın G59k modeli ile çıkıyorum. 2 gün önce kendime RGB klavye almaya karar verdim ve Hepsiburada üzerinden arayışa çıktım önüme bu klavye geldi, ürün incelemesini izledim ve klavye hoşuma gitti sipariş verdim. Bugün elime ulaştı şu an bu klavye ile bu incelememi sizlere sunuyorum. Öncelikle elime neler ulaştı sizlere bundan bahsederek başlayayım:

► Klavye,
► Garanti belgeli kullanım klavuzu.

Ön görünüm olarak klavye gayet güzel ve ağırlığı bi' o kadar iyi. Klavye'nin kutusunu açtığım zaman önüme garanti belgeli kullanım kılavuzu çıktı. Klavyeyi direk tak çalıştır yaptım kendisine özel bir Driver'ı yok. Işıklandırması da hoşuma gitti. Tuş basımı olarak çok güzel klavye mekanik olarak geçiyor ama Switch'i membrane'miş. Klavye tuşları normal boyutta, ve her türlü parmakların bu klavyeye uygun olacağını düşünüyorum. Alt tarafında 2 adet ayaklık mevcut. Tuş baskısı da bir o kadar hoşuma gitti, şahsen tuşların silineceğini sanmıyorum, ilerleyen zamana göre bu konu altında bilgilendirme yaparım. Dilerseniz şimdi klavyenin özelliklerine geçelim:

► Bağlantı şekli: USB
► Klavye tuş dizilimi: Türkçe Q
► Klavye tipi: mekanik
► Switch türü: membrane.
► Klavye aydınlatması: Rainbow
► Multimedya tuşları: var (10 adet mevcut bunlar: Ana sayfa, arama, favorilere ekleme, e-posta, hesap makinesi, durdur başlat, sesi arttır, sesi azalt, sesi kapat ve müzik açma)

Son söz olarak bu ürünü 200 TL'den 105 TL'ye düştüğü vakit aldım, ürün hoşuma gitti sizler de RGB aydınlatmalı ve çok pahalı olmayan klavye isterseniz bu ürünü alabilirsiniz tavsiyemdir. Alacak olanlar bana bildirir ise ürünün linkini verebilirim.

konu bu kadar. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim, sağlıcakla kalın. ♥ :)

Dosya Ekleri

• IMG_20210608_201729.jpg
    IMG_20210608_201729.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı