HyperX alloy Core RGB membran klavye incelemesi

Arkadaşlar 2 gün önce sipariş etmiş olduğum klavyem yaklaşık 3 saat önce elime geçti size ürünü tanıtayım öncelikle fiyatına gelelim.
ürünün fiyatı:
Dostlar ürünün fiyatı neredeyse çoğu yerde aynı.
Ben ürünü 2 gün önce 310TL civarında almıştım yaklaşık 2 hafta önce fiyatı 450 civarlarında gezerken yapılan indirim ile bu fiyata düştü. Yaz ayında ise 250TL civarındaydı.

ürünün özellikleri nelerdir?
1- Sağlam kasa.
2- Su geçirmeye karşı dayanıklı (120ML)
3- Her tuşa farklı aydınlatma yapamıyorsunuz.
4- Parlaklık seviyeleri.
5- Sessiz.
6- Tuş basımı çok yumuşak.
7- Multimedya tuşları.
8- örgülü kablo.

1-
geleyim 1. maddeden başlamaya kendim test ederek söylüyorum çok sağlam gerçekten 2 tane vurdum deneyim diye hiçbir şey olmadı aynısı gibi duruyor.
2- ürünün neredeyse her şeyini test ettim diyebilirim 120ML bir bardağın 3'te 1'i gibi bir şeye denk geliyor bunu da denedim ve size şunu söyleyeyim su döküldüğünü anda sakın şöyle düşünmeyin o su orada kalsın kurur falan kafasında gibi hemen o suyu o anda boşaltmaya çalışın.
3- bu maddeye söylenecek pek bir şey yok HyperX burada bölgesel bir aydınlatma yapmış daha aydınlatmalarını bende tam çözemedim çözünce yazarım.
4- bu arada şunu da belirteyim ürünün özel bir yazılımı maalesef yok. Parlaklık seviyelerini ayarlanabiliyor.
5- ürünün sesi yan odalara götürmüyor çok iyi oldu bu benim için de.
6- sanki bir pamuğu sıkıyormuşsunuz gibi çok yumuşak bir basım hissi var.
7- klavyenin sağ üstünde 4 tane multimedya tuşu bulunuyor bunları mesela Spotify'da şarkı dinlerken şarkıyı durdurup ayarlayabiliyorsunuz. Alt+Tab'a atıp kanser olmadan.
8- son madde olarak bunu da belirteyim klavye örgülü bir kabloya sahip bu bazen daha az veya hiç hasar almamasını sağlıyor.

not: ürün ile ilgili başka söylemek istediklerim eğer bu ürünü yazı yazmak için kullanacaksanız en başta biraz zorlanacaksınız fakat alışınca sorun kalmıyor tuşların araları biraz geniş olmuş tuşları çıkartıp klavyeyi temizleyebiliyorsunuz. Bilek desteği yok.

inceleme videoları:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Okuduğunuz için teşekkür ederim sorularınız varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinize sağlık.

1- geleyim 1. maddeden başlamaya kendim test ederek söylüyorum çok sağlam gerçekten 2 tane vurdum deneyim diye hiçbir şey olmadı aynısı gibi duruyor.
2- ürünün neredeyse her şeyini test ettim diyebilirim 120ML bir bardağın 3'te 1'i gibi bir şeye denk geliyor bunu da denedim ve size şunu söyleyeyim su döküldüğünü anda sakın şöyle düşünmeyin o su orada kalsın kurur falan kafasında gibi hemen o suyu o anda boşaltmaya çalışın.

Şu iki madde de cidden güldüm. Daha bir günlük bile olmayan klavyeye bunları yaparken içiniz acımadı mı? 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı