GameBooster GB-G5180B Fan rengi değişmemesi

Z Enes Çetin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda yeni bir sistem aldım ve sistemde kullandığım kasa bu (kasa)
Kasa RGB olarak geçiyor ama sadece tek renk yanıyor. Sanırım renk değiştirme tuşunun kablosu takılı değil emin değilim. Nasıl düzeltebilirim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Yakın zamanda yeni bir sistem aldım ve sistemde kullandığım kasa bu (kasa)
Kasa RGB olarak geçiyor ama sadece tek renk yanıyor. Sanırım renk değiştirme tuşunun kablosu takılı değil emin değilim. Nasıl düzeltebilirim bunu?

Merhaba, kasanız ARGB olarak görünüyor. Eğer anakartınızda destekliyor ise gerekli bağlantıları yapılmamış olabilir. Kasanın iç kısmını ( kabloların bağlı olduğu kısmı ) resim atar mısınız?

Bir de anakart modelini söyler misiniz?

Anakart modeli: msi 520M-A PRO

kasada reset tuşu var sanırım ona bağlanması lazım. Attığım fotoda işaretlediğim yer o reset tuşunun kablosu ama o kablo arkada bir yere gidiyor nereye gittiğini göremiyorum.

Anakart modeli: MSI 520M-A Pro.

Kasada reset tuşu var sanırım ona bağlanması lazım. Attığım fotoda işaretlediğim yer o reset tuşunun kablosu ama o kablo arkada bir yere gidiyor nereye gittiğini göremiyorum.

İçeride şöyle boşta kalan bir kablo var bu olabilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20221126_161023.jpg
    IMG_20221126_161023.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 177
  • Screenshot_2022-11-26-16-46-24-923_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-11-26-16-46-24-923_com.miui.gallery.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 162
Son düzenleme:

Geri
Yukarı