Çözüldü Gamebooster kasa fanları çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Highward

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İtopya'dan aldığım hazır sistem bugün elime ulaştı. Gerekli kurulumları yaptım fakat 2 tane şey gözüme çarptı. 1.si kasada 2 fan dönmüyor. Bir diğeri BIOS ekranı çok değişik I-Cafe falan yazıyor videolardaki gibi fan ayarı ve gibi arayüz yok.
Yardımcı olur musunuz? Ben bu 2 fanı nasıl çalıştıracağım?

IMG_20201219_205411.jpg

IMG_20201219_205340.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
BIOS güncellemesini yaptım. Fakat arayüz hala aynı, videolardaki gibi arayüz yok. Fan ayarlarını bir türlü bulamadım yapamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz? Anakart: ASUS EX-H410M-V3.
Arkadaşlar acemiliğime ve heyecanıma verin, kasanın kablolarına bakmak için açtım takılıydı fan kablolaları fakat temassızlık olmuş sanırım. Çıkarıp taktığımda fanların hepsi çalışmaya başladı. Teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için.
BIOS güncellemesini yaptım. Fakat arayüz hala aynı, videolardaki gibi arayüz yok. Fan ayarlarını bir türlü bulamadım yapamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz? Anakart: ASUS EX-H410M-V3.
Arkadaşlar acemiliğime ve heyecanıma verin, kasanın kablolarına bakmak için açtım takılıydı fan kablolaları fakat temassızlık olmuş sanırım. Çıkarıp taktığımda fanların hepsi çalışmaya başladı. Teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı