Gamecribe güvenilir mi?

AssassinSlayer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Gemi Makine işletme mühendisliği öğrencisi
Gamecribe'ı hiç duymadım ancak FM22 gayet uyguna satıyorlar sizce güvenilir mi?
Ek 1: Oyunun fiyatı.

Adsız1.png

Ek 2 neden ucuz olduğu.

Adsız.png

Değil usta sanabaşka birinin hesabını veriyor (çalıntı). Ayın hesabı da en az 50 kişiye satıyor. Ben olsam indirim beklerdim.

Hocam bekliyorumda yok saolsunlar %50 indirim değiler hala aynı fiyat.
Fiyat 250 idi şimdi 500 yapıp 249'a düşürdüler yine aynı yaptılar.

Genellikle çalıntı hesap oluyor bunlar ve sana hesabı veriyor. Sen o hesaba girip "offline" yaparak oyunu oynuyorsun. Bunun fiyatı eskiden 8 TL falandı. Büyük ihtimal hesabı verirler ancak bu şekilde satan güvenilir sitelerde var, alacaksan oradan alman daha mantıklı. Ya da FM forumlarına girip insanlara yine bu şekilde para verip hesaplarına ortak olabilirsin o daha güvenilir.

Ben 2 gün önce bu linkten God Of War, Elden Ring ve Cyberpunk 2077 almıştım ve hepsi çalışıyor.
Satıcı herhangi bir sıkıntı çıkması durumunda destek vereceğini söyledi.

Hocam buradaki olay nedir tam olarak burada damı milletin hesabına vs ortak oluyorsun.
Satıcı aile hesabını kullanarak offline bir şekilde sana oyunlarını oynatıyor.
Yani yan hesap açıyor, kendisini aile hesabı olarak ekliyor ve o yan hesabı sana veriyor sende o steam hesabına girip oynuyorsun bu kadar.

Yani zaten Online oynamıyorum offline oynuyorum FM tek istediğim güncel kadrolar vs ve hata vermemesi.

Ben 2 gün önce bu linkten God of War, Elden Ring ve Cyberpunk 2077 almıştım ve hepsi çalışıyor.
Satıcı herhangi bir sıkıntı çıkması durumunda destek vereceğini söyledi.

Satıcı aile hesabını kullanarak offline bir şekilde sana oyunlarını oynatıyor.
Yani yan hesap açıyor, kendisini aile hesabı olarak ekliyor ve o yan hesabı sana veriyor sende o Steam hesabına girip oynuyorsun bu kadar.

Güvenilir sıkıntı çıkmaz diyorsanız hocam düşüniyim bunu.

Hocam bir de siteyi bilmiyorum ilk kez kullanacağım oyunları nasıl seçiyoruz bilgi verebilir misiniz?

Geri
Yukarı