Gameekstra Güvenilir Mi ?

Tarık Kahveci

Kilopat
Daha fazla  
İyi akşamlar beyler gameekstra'dan hazır bilgisayardan modifikasyon yaparak almayı düşünüyorum site güvenilir midir ? Ucuz geldi bana diğer sitelere göre ayrıca internet üzerinden alışveriş yapsam bir sıkıntı yaşar mıyım ?

internetten baya araştırdım ancak hem eski gönderiler hem de samimi gelmedi çoğu yer ben de burada tecrübesi olan arkadaşlara sormak istedim 50-100 liralık bir alışveriş olmadığı için şüphe duyuyorum ister istemez

Casual Gaming Bilgisayar i5 6500 / 8 Gb / 1 Tb / 2gb 128bit Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
bu sistemin ekran kartını gtx 950 yaptırıp almayı düşünüyorum beyler 150 tl fark ödersiniz dediler gayet karlı geldi ileride ekran kartını değiştirip devam edebilirim
GTX750Ti da GTX 950 ayarında bi karttır. Bütçe sıkıntıysa ekran kartını değiştirmene gerek yok bence. İlla değiştiricem dersen de tutan yok :) Site gerçekten de güvenilir. Ülkemizde birsürü turnuva düzenledi Gameekstra. Desteklenmesi gereken bir firma.

Çok uygun fiyat kaçırmayın derim. Topladığım sistemlere göre daha ucuz.

Dosya Ekleri

• 2000TL2.png
    2000TL2.png
    45,3 KB · Görüntüleme: 244
  • 2200TL2.png
    2200TL2.png
    44,3 KB · Görüntüleme: 256
hocam ben de araştırıp şöyle bi liste çıkardım ortaya bütçem de kısıtlı olduğu için bulunmaz nimet benim için bir iki gün içinde bakıcam duruma bodrumda oturduğum için mağazalarına gitme şansım yok yanımda vatan var gidip oradan almak daha çok işime gelir ama fiyat olarak pek uygun değil açıkçası :D

Vatan Bilgisayar=2227.54
GameEkstra=2176.04
Sinerji=2171.34
HepsiBurada=2265.42

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı