GameEkstra güvenilir mi?

Deniz D.

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle gameekstra'dan Razer Blackwidow aldım. Ama su an bir kasa oyun bilgisayarı ve monitör almak istiyorum. Yaklaşık 2800 TL bir para vereceğim için korkuyorum acaba bir şey olur mu diye. Siz ne dusunuyorsunuz ? Sormak istedim. Ve bu aldığımız sistemin içine Windows kuruyorlar mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
evet 2 gün önce bi ürün aldım gayet memnun kaldım bu arada çok iyi ilgilendiler benimle gerek öneri olsun gerek tavsiye olsun yardımcı oldular. Hiç bir şüpheniz olmasın tamamen güvenilir.

Neredeyse oyun ekipmanlarımın tamamını GameEkstara dan aldım.Çok iyi indirimler yapıyorlar,ürünleri sağlam ve gayet güvenilir.

Arkadaşlar konu güven söz konusu olmaz zaten ,GameEkstra Türkiyenin önde gelen turnuva merkezlerinden ve en kaliteli ürün mağazalarından.(Güvenebilirsiniz)

Güvenebilirsin kardeşim Hatta İstanbul da oturuyorsan GameEkstra mağazasına git orada sana daha iyi yardımcı olurlar onlar bu işin ehli. Windows yüklerler.Tamamen güvenli

2800 tl ye çok kaliteli ve performans açısından yüksek bir kasa toplatabilirsin. Ha ben toplamicam alıcam diyosan GameEkstra dan güvenerek sipariş verebilir veya mağazadan alabilirsin. gayet güvenilir bir mağaza(y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı