Gameekstra Güvenilir mi?

Satılan ürünlerin bir kısmı Hepsiburada üzerinden de satılıyor. Hepsiburada'dan alırsanız Gameekstra ile uğraşmanıza gerek kalmıyor.
Hangi ürünün HB tarafından satıldığını bilemezsin. Ayrıca HB ürünleri Vatan'a yakın fiyatta satıyor. Yani Gameekstra piyasaya göre daha ucuz sattığı ürünleri HB den almıyordur. Zaten aynı fiyat olduktan sonra riske atmam direk HB'den alırım saha iyi.

Hangi ürünün HB tarafından satıldığını bilemezsin. Ayrıca HB ürünleri Vatan'a yakın fiyatta satıyor. Yani Gameekstra piyasaya göre daha ucuz sattığı ürünleri HB den almıyordur. Zaten aynı fiyat olduktan sonra riske atmam direk HB'den alırım saha iyi.
HyperX Cloud Core satın aldım. Siparişi Hepsiburada'dan verdim. Ürün Gameekstra'dan kargolandı şuan yolda. Kargo dahil 200 liraya aldım. Gameekstra'nın kendi sitesinde kargo dahil 185 liraya satılıyor. Herhangi bir sorunda Hepsiburada ile muhatap olmak için 15 lira fazladan verdim.

Bayramın 3. günü sipariş verdiğim monitör cuma günü kargoya verilip dün elime ulaştı. Her hangi bir sıkıntı çıkmadı.

Gameekstra'dan aldığım kulaklığım az önce elime ulaştı. Paketleme sanki içinde nükleer başlık var gibi yapılmış. Muazzam bir iş çıkarıldığını söyleyebilirim. Ama açması gerçekten zor oldu. Ekmek bıçağıyla elimi kestim. :(

Daha dün Hyperx mousepad elime ulaştı. Mousepad olmasına rağmen çok özenle kaplamışlar. Güvenilir bir firma. Arkadaşım i7 6700k Gtx 1080 sistem aldı bir sıkıntısını görmedik.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı