Gameekstra Güvenilir mi?

Bayramda siparişim oldu. Bayram bitişinde pazartesi kargoya verildi ama çarşamba oldu gelmedi kargoyu aradım daha çıkış şubesinde gözüküyor dediler. Daha sonda gameekstrayı aradım durumu anlattım ee napalım tarzı bir cevapları oldu daha sonra “Gün içinde dönecez size” denildi o gün dönmediler. Daha sonra perşembe oldu yine aradım yine tekrar döneceğiz hemen denildi yine dönülmedi bende daha sonra kargoyu ara çıkış şubesini ara geliş şubesini ara derken cuma günü anca bulunduğum şubeye gelebildi.

Ürüne gelirsek orjinal ve sağlam sıkıntısı yok ama tekrar kullanırmıyım hayır. Eğer dedikleri gibi gün içinde dönselerdi tekrar kullanırdım sonuçta kargo onların değil ama bana daha sorunumu tam anlamadan not aldık hemen gün içinde dönüş yapacağız dedikleri halde dönmemeleri pek güven vermedi.

Yapmayın böyle, Mousepadi aldığımda kargo yollandı fakat işlerimden dolayı kargoyu 3 gün boyunca alamadım ve geri yollandı. Ben de müşteri hizmetlerini arayıp tekrar yollamalarını rica ettim ve beni kırmayıp tekrar yolladılar.
İyi ama bu zaten yapmaları gereken bir şey.

Güvenilir, gözünüz kapalı alabilirsiniz. Ben alışveriş yaptım, CS:GO turnuvalarına katıldım herhangi bir sorun yaşamadım.

GameEkstra güvenilir mi arkadaşlar? İnternetten almayı planlıyorum mağazası uzak kalıyor maalesef güncel bir konu bulamadığım için yeni konu açtım. Cevaplarsanız sevinirim.
Güvenilir g910 klavyemi almıştım 1 günde elime ulaştı paketlemesi de çok güzel.

Benim arkadaşım da kulaklık almıştı ve arızalı çıktı. Bir çok sıkıntı yaşadı iade veya değişim konusunda. Artık illallah etmişti. Çok sıkıntı çıkarıyorlarmış. Hatta ürünü değişim yada iade için yollayınca seni çok uğraştırıyorlarmış diye de duydum. Bir sürü böyle yazılar okudum. Gameekstradan alışveriş yapmayı bu yüzden hiç düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı