GameEkstra Güvenilir midir ?

TechnUmut

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce birçok defa alışveriş yaptım. Bir sorun yaşamadım. Sorun yaşayan kişiler de yok değil ama.

Daha ucuzsa oradan almanızı öneririm.
Şuanlık diğer sitelere göre en az 50 TL daha ucuza geliyor . İnşallah sorun çıkmaz sipariş vereceğim çünkü.

Son düzenleme:
Ürünü alırken sorun yok. Eğer garantiye gönderir veya iade etmek isterseniz durumunuz kötü. Satış sonrası hizmetleri berbat.
Böyle yorumları görünce vazgeçip biraz daha üstüne koyup daha güvenli sitelerden alasım geliyor çünkü bir kaç yerde daha gördüm böyle yorumlar beni tereddütte bıraktı.

Böyle yorumları görünce vazgeçip biraz daha üstüne koyup daha güvenli sitelerden alasım geliyor çünkü bir kaç yerde daha gördüm böyle yorumlar beni tereddütte bıraktı.
Arkadaşın dediği gibi üründe sıkıntı çıkmazsa sorun yok.Ama sorun çıkarsa iade almıyorlar. THH ye başvurmaktan başka şansınızda kalmıyor.

İyi ki de almamışım Gameekstradan . 5 dakika önce itopya.com dan 180 TLye aldım iyi ki de beklemişim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı