GameFix güvenilir mi?

Kedicikw

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hocam herkese selam, böyle bir site var ve güvenilir midir acaba? Hiç alışveriş yapan oldu mu? Zaten 1500 liralık arkadaşlarla oynayacak oyunlarla ilgili bir listem varken solo oyunları burası güvenliyse buradan almayı planlıyordum da.

Buna benzeyen yabancı kaynaklı sitede Hogwarts Legacy oyununu 7$'a bir arkadaşımın arkadaşı ona hediye etmişti, 60$'lık oyunun nasıl 7$ olduğunun mantığını ise şu şekilde anlattı: Steam'de bu oyunlar bir hesap tarafından satın alınmış ve 1 bilgisayara verilecek kod yardımı ile bu hesapta kullanma hakkına sahip oluyorlar ancak bunu paylaşabilme gibi bir hakları yok birde diğer detayları bilmesem bile oyun tam olarak bizim olmuyor sadece ucuza oynama şansımız olduğunu biliyorum yani anladığım kadarıyla satın alınmış bir oyunu bir nevi kullancılar için kiralıyorlar. Fiyatı uygun olduğu için denenebilir diye düşünüyorum, sitenin güvenliği konusunda ise bir şey diyemem. Sitelerindeki oyunun açıklamasına ise bunu yazmışlar.

1679175136252.png

Buna benzeyen yabancı kaynaklı sitede Hogwarts Legacy oyununu 7$'a bir arkadaşımın arkadaşı ona hediye etmişti, 60$'lık oyunun nasıl 7$ olduğunun mantığını ise şu şekilde anlattı: Steam'de bu oyunlar bir hesap tarafından satın alınmış ve 1 bilgisayara verilecek kod yardımı ile bu hesapta kullanma hakkına sahip oluyorlar ancak bunu paylaşabilme gibi bir hakları yok bir de diğer detayları bilmesem bile oyun tam olarak bizim olmuyor sadece ucuza oynama şansımız olduğunu biliyorum yani anladığım kadarıyla satın alınmış bir oyunu bir nevi kullancılar için kiralıyorlar. Fiyatı uygun olduğu için denenebilir diye düşünüyorum, sitenin güvenliği konusunda ise bir şey diyemem. Sitelerindeki oyunun açıklamasına ise bunu yazmışlar.

Eki Görüntüle 1706769

Hocam çok teşekkür ederim, birkaç güne denemeyi düşünüyorum. Sonucu yazarım.

Buna benzeyen yabancı kaynaklı sitede Hogwarts Legacy oyununu 7$'a bir arkadaşımın arkadaşı ona hediye etmişti, 60$'lık oyunun nasıl 7$ olduğunun mantığını ise şu şekilde anlattı: Steam'de bu oyunlar bir hesap tarafından satın alınmış ve 1 bilgisayara verilecek kod yardımı ile bu hesapta kullanma hakkına sahip oluyorlar ancak bunu paylaşabilme gibi bir hakları yok birde diğer detayları bilmesem bile oyun tam olarak bizim olmuyor sadece ucuza oynama şansımız olduğunu biliyorum yani anladığım kadarıyla satın alınmış bir oyunu bir nevi kullancılar için kiralıyorlar. Fiyatı uygun olduğu için denenebilir diye düşünüyorum, sitenin güvenliği konusunda ise bir şey diyemem. Sitelerindeki oyunun açıklamasına ise bunu yazmışlar.

Eki Görüntüle 1706769
1 pc derken ne demek istiyo

Merhaba, bende bu siteyi bir Youtuberin ilk bahar indirim videosundan gördüm. Ben de araştırdım biraz fakat yeni kurulmuş yani öyle dedi canlı destekteki temsilci. Gözü karartıp aldım, 5-10 dakika içinde maile gönderdiler. Hogwarts aldım şu anlık sorun yok oyunu indirdim oynuyorum.

@stinkie pc = personal computer yani kişisel bilgisayar diye geçiyor, özetle tek bir bilgisayara has bir durum oluyor kiralama mevzusu ki bu kişiler bu durumu paylaşarak ticareti baltalamasınlar ve adamların yapacağı yatırımı mahvetmesinler diye konulmuş bir kural oluyor.

@stinkie pc = personal computer yani kişisel bilgisayar diye geçiyor, özetle tek bir bilgisayara has bir durum oluyor kiralama mevzusu ki bu kişiler bu durumu paylaşarak ticareti baltalamasınlar ve adamların yapacağı yatırımı mahvetmesinler diye konulmuş bir kural oluyor.
Oyunu kendi pcme indirdim diyelim sonra yüklemeyi kaldırıp başka bi pcden oynayamaz mıyım

Merhaba, bende bu siteyi bir YouTuber'in ilk bahar indirim videosundan gördüm. Ben de araştırdım biraz fakat yeni kurulmuş yani öyle dedi canlı destekteki temsilci. Gözü karartıp aldım, 5-10 dakika içinde maile gönderdiler. Hogwarts aldım şu anlık sorun yok oyunu indirdim oynuyorum.

Oyun Steam ürün kodu olarakmı geliyor veya nasıl geliyor? @BlackVcard

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı