Gameforce Glass Large vs Frisby FC-8890G Coax

Bütçe
1000
Bu kasanın soğutması iyi değil. Attığım DarkFlash'lar bu kasadan daha iyi.

Bütçe artıyorsa aşağıdaki kasalara da bakabilirsiniz:

1K bütçede şuna da bakabilirsiniz :
1656137057416.png

Şu sarı yere işaretlediğim yere fan geliyor. ne işe yarar? diğer dls480 atx kasada böyle bir özellik yok.
İki kasanında alttan ekran kartı için fan takma yeri varmı?
1656137268766.png

Bu fiyat doğru mu? İnanamadim.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1430834

Şu sarı yere işaretlediğim yere fan geliyor. ne işe yarar? diğer dls480 atx kasada böyle bir özellik yok.
İki kasanında alttan ekran kartı için fan takma yeri varmı?Eki Görüntüle 1430835

Bu fiyat doğru mu? İnanamadim.
240mm sıvı soğutucu kullanıyorsanız fazladan koyabileceğiniz bir yer olmuş oluyor.

Ekran kartına üflenmesi için fan konuluyor mu bilmiyorum.

En son attığınız bana şüpheli geldi içerisinde güç kaynağı olmadığı yazıyor. Fakat başlıkta var diyor.

1656154055581.png

240mm sıvı soğutucu kullanıyorsanız fazladan koyabileceğiniz bir yer olmuş oluyor.

Ekran kartına üflenmesi için fan konuluyor mu bilmiyorum.

En son attığınız bana şüpheli geldi içerisinde güç kaynağı olmadığı yazıyor. Fakat başlıkta var diyor.

Eki Görüntüle 1431092

Sordum neden böyle diye N11 yüzündenmiş yanlış anlaşılma olmasın diye açıklama yazmış. alınır mı sizce?

Satıcı güvenilir mi bilmiyorum, alıp almamak size kalmış. Sonuçta piyasadan çok daha ucuza satılıyor.

GTA 5 ve RDR2 gibi ekran kartı isteyen oyunlarda Ultra - yüksek ayarlar arasında kasanın sıcaklığı 70-76 derece arası olması normal midir yoksa anormal mi?
Kasa işini RAM'den sonra halledeceğim.

GTA 5 ve RDR2 gibi ekran kartı isteyen oyunlarda Ultra - yüksek ayarlar arasında kasanın sıcaklığı 70-76 derece arası olması normal midir yoksa anormal mi?
Kasa işini RAM'den sonra halledeceğim.
Kasanın içi derken? Tam olarak hangi parçadan bahsediyoruz ve parçanın soğutması ne?

Kasanın içi derken? Tam olarak hangi parçadan bahsediyoruz ve parçanın soğutması ne?
Toplam kasa sıcaklığı diyorum. yani ekran kartı filan hepsi 75 dereceyi görüyor ultra - yüksek ayarlarda

Toplam kasa sıcaklığı diyorum. yani ekran kartı filan hepsi 75 dereceyi görüyor ultra - yüksek ayarlarda
75 derece ekran kartı ve işlemci için tehlikeli bir sıcaklık değil. Eğer parçalar sıcaklıklar yüzünden hız düşürmüyorlarsa 85'e yaklaştığı zaman değişikler yapmaya başlamanız çok daha sağlıklı olur.

75 derece ekran kartı ve işlemci için tehlikeli bir sıcaklık değil. Eğer parçalar sıcaklıklar yüzünden hız düşürmüyorlarsa 85'e yaklaştığı zaman değişikler yapmaya başlamanız çok daha sağlıklı olur.
ne gibi değişikler kasamı ekran kartımı?

Yeni konular

Geri
Yukarı