Gameforge client kapanmıyor

MUHAMMEDALİ66

Kilopat
Yer
Kocaeli/İzmit
Bilgisayarıma Metin2 yükledim. Gameforge client kapanmıyor. Metin2 yi de başlatamıyorum. 'Oyna' butonunda 'Oyun' yazıyor ve tıklanmıyor. Hesaptan çıkış yap dediğimde de bir şey olmuyor. Gameforge client indirme dosyasını Virüs Total de taratmıştım. DrWeb Trojen bulmuştu. Kaspersky bulamadığı için False Alert sanmıştım. Bilgisayarıma Trojen virüsü mü bulaştı acaba. Temizlemek için ne yapabilirim?

Son düzenleme:
Şuanda indirdiğim metin2 klasörünü Kaspersky ile tarattım. Tam tarama da yaptım. Herhangi bir virüs bulamadı. Şimdi metin2 yi indirdiğimde ilk başta oyuna girdim. Daha sonra farklı bir hesaba geçmek için kapattım. Gameforge client kilitlendi hiçbirşey yapamıyorum. Kapatmak istediğimde hiçbirşey olmuyor, ama clientte gezebiliyorum. (Kütüphane, Ana sayfa).
Görev yöneticisinden metin2client.exe programını kapattığınızdan emin olun.
O kapalı zaten. Görev yöneticisi>Ayrıntılar kısmında yok yani kapalı.
Gameforge'u indirdiğiniz için bilgisayarınıza virüs bulaşmaz, antivirüs programınız dosyaları silmiş olabilir mi?
Hocam Gameforge client'i yüklemeden önce Kaspersky ile tarama yaptım. Virüs bulunamadı. Zaten virüs bulsaydı silerdi. Şimdi niye Client kilitlendi ne yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı