GameGaraj 50.000 TL sistem toplama önerisi

BrtBlgc

Kilopat
Daha fazla  
Ben de aynı sistemi almayı düşünüyorum. Özelleştirmeyi böyle yaptım ancak taksitle alacagım için biraz pahalı oldu sanki. Bütçe 50'yi geçmese cok iyi olur 45k gibi.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    73,4 KB · Görüntüleme: 43
CL farkı vardır belki.

Hocam ufak bir araştırdım Intel veya AMD EXPO'dan kaynaklanabilir mi acaba?

Ben de aynı sistemi almayı düşünüyorum. Özelleştirmeyi böyle yaptım ancak taksitle alacagım için biraz pahalı oldu sanki. Bütçe 50'yi geçmese cok iyi olur 45k gibi.
Evet vade farkını çok koyuyor.

Sanırsam bir de o işlemci soğutucu kalmamış.

Bu PC işlemi beni çıldırtacak artık. Taksitle almak büküyor belimi. Yoksa bu sistem çok içime sindi :D
Vallahi aynı şekilde. 1 Haftadır bakıyorum artık benimde beynim çatlıcak . Bugün alıp kurtulucam. 😁

3 haftadır bakıyorum. Baktıkça kafam karısıyor. Herkes bir kusur buluyor. Sogutucu, ısınma, cart curt vs. 30k ile başladım 45kya cıktım ancak sıkıntı taksitle alacak olmam. Yine GameGaraj ile İncehesap diğer sitelere göre kat kat iyi. Diğer sitelere 15k vade farkı koyuyor.

3 haftadır bakıyorum. Baktıkça kafam karısıyor. Herkes bir kusur buluyor. Sogutucu, ısınma, cart curt vs. 30k ile başladım 45kya cıktım ancak sıkıntı taksitle alacak olmam. Yine GameGaraj ile İncehesap diğer sitelere göre kat kat iyi. Diğer sitelere 15k vade farkı koyuyor.

Ben teker teker en ucuzdan toplamayı denedim. Vatan da güzel indirim varmış. Ama yine de yaklaşık 7-8 bin lira pahalıya geliyor. Taksitle başka yerden alsan bile vade farksız bile aynı fiyata gelicek. Vallahi bende 30k ile başladım 🤣🤣

Harbi sistem alınabilecek en iyi sistemlerden. 4060 Ti'ya da 4070 alacağına az bir para koyup 4070 Super alabiliyoruz. 4070 sistemi özelleştirince aynı parçalarla arada 4-5 bin lira oluyor. Ve bu farka 4070 Super alırım dedim. 4060 Ti ile başlayıp bu noktaya geldim.

Ben artık PUBG'de 60 FPS almaktan sıkıldım. Alacağım yani de soğutucuyu mu cıkarsam kararsız kaldım.
O soğutucu zaten stokta kalmamış. Adamların verdiği soğutucu gittiği yere kadar gider artık.

Şey oluyor demi birde biraz aşalım bütçeyi diyorlar sonra bir bakıyorsun aşılmış aşılmış aşılmış bir bakmışsın bütçenin iki katı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı