GameGaraj Carbide 5A alınır mı?

Kasanın ön tarafında galiba tek fan var, onu çoğaltıp bir de kasanın üstünde olan yere egzoz fanı eklerseniz hava sirkülasyonunun düzeleceğini düşünüyorum.
Hayır hocam kasanın hava alabileceği çok dar bir alan var. Fan arttırmak çözüm değil. Misal önü tamamen cam olan kasaların 50 tane fanı olsa ne olur? O havayı alıp atamadıktan sonra. :D

Hayır hocam kasanın hava alabileceği çok dar bir alan var. Fan arttırmak çözüm değil. Misal önü tamamen cam olan kasaların 50 tane fanı olsa ne olur? O havayı alıp atamadıktan sonra. :D

Hocam sonuçta Masterbox Lite 5 kadar kötü değil, zaten kasanın üstünde gariptir ama fan çıkışı var, orası radyatör yerine egzoz fanı olarak da kullanılabilir çünkü ısınan hava yükselir, ısınan hava yine çıkmış olur, önede zaten bir fan daha eklersek yeteceğini düşünüyorum, R5 1600 AF ve R5 3500 ısınan işlemciler değiller, 1650 ve Super halide öyle.

Hocam sonuçta Masterbox Lite 5 kadar kötü değil, zaten kasanın üstünde gariptir ama fan çıkışı var, orası radyatör yerine egzoz fanı olarak da kullanılabilir çünkü ısınan hava yükselir, ısınan hava yine çıkmış olur, önede zaten bir fan daha eklersek yeteceğini düşünüyorum, R5 1600 AF ve R5 3500 ısınan işlemciler değiller, 1650 ve Super halide öyle.
Diğer bileşenleri de es geçmeyelim hocam.

Merhabalar, bu sistem sizce alınır mı?

Carbide 5A | Game Garaj

Yaptığım değişiklikler AMD Ryzen 3, en ucuz RAM, SSD yok. SSD olarak bunu alacağım: Patriot Burst PBU240GS25SSDR 2.5” 240 GB SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri. Sizce nasıldır?

Dostum sana şöyle söyleyeyim. Ben bu markayı almayın demem ama bu siteden bilgisayar alma. Ben 2060 sistem aldım. Bozuk gönderdiler. 3 kere servise gitti ve hala düzeltmediler. Müşteri hizmetlerini arıyoruz. Sürekli bir sizin suçunuz deniyor ve kapatıyorlar. Sen bilirsin istersen al ama bunlar aklında bulunsun. Benim gibi şanssızlığına denk gelirse mağdur olabilirsin. Verdiğin para boşa gitmesin. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı