GameGaraj değişim yapar mı?

390845

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bodrum
Merhaba, ekran kartımı çok ısındığı, çok sesli olduğu ve oynadığım oyunlarda (RDR 2 gibi) sistemin donması nedeniyle kartı servise gönderdim. Kart modelinin stoğu yok ama başka modellerin stoğu var. Değişim yaparlar mı?

Kart ne kadar ısınıyordu ki? Donma sorunu sistemin PCI 3.0 olduğu için olabilir stabil çalışmıyor diyoruz insanlara ısrarla önerenler oluyor sonra alıp pişman oluyor bazı arkadaşlar. Bir konuşun biz bilemeyiz değişim yapar mı yapmaz mı. Ücret iadesi yaparlar büyük ihtimal kartta sorun varsa.

Kart ne kadar ısınıyordu ki? Donma sorunu sistemin PCI 3.0 olduğu için olabilir stabil çalışmıyor diyoruz insanlara ısrarla önerenler oluyor sonra alıp pişman oluyor bazı arkadaşlar. Bir konuşun biz bilemeyiz değişim yapar mı yapmaz mı. Ücret iadesi yaparlar büyük ihtimal kartta sorun varsa.
105 derece kadar :)

PCI-E 4.0'a yaz sonu geçicem ama donma ve ısınma olayı çok canımı sıktı.

Son düzenleme:
Kasayla alakalı olabilir 6500 XT o kadar ısınacak bir kart değil. Gücü ve çektiği enerji belli zaten.

Merhaba, ekran kartımı çok ısındığı, çok sesli olduğu ve oynadığım oyunlarda (RDR 2 gibi) sistemin donması nedeniyle kartı servise gönderdim. Kart modelinin stoku yok ama başka modellerin stoku var. Değişim yaparlar mı?

Servis raporunuz var mı servis raporsuz yapmazlar.

O ne oluyor? Ben telefonla arayıp göndereceğimi söyledim ve gönderdim.

Servis raporu ürün servise gider maximum 20 iş gününde size ürünü tamir veya iade/değişim hakkı sunmak zorundalar.

Ve bu dediğiniz sorunlarda servissiz çözülecek bir iş değil yani sandığınız gibi servis olmadan iş hallolmaz.

@Silinen üye, dediğinden bir şey anlamadım ama benim amacım iade vesaire değil sadece değişim istiyorum. Şu dediğim sorunlar çözülsün başka isteğim yok. Bende servise gönderdim zaten 😃

Geri
Yukarı