Gamegaraj Deneyimlerim

KeremYilmaz2

Decapat
Daha fazla  
Bundan birkaç ay önce, GameGaraj'dan Pollux 3T-10 model bilgisayarı aldım. Almadan önce birçok siteden GameGaraj güvenilir mi gibi konuları araştırdım. Şimdi oradan alışveriş yapmış biri olarak belki vereceğim bilgiler işe yarar diye düşündüm.

Öncelikle siparişim elime yaklaşık 2 günde ulaştı. Paketleme son derece iyiydi. En dışta genel olarak ürünün kutusu, içerisinde de her bir parçanın ayrı ayrı kutusu var. Firma, ekran kartlarını size demonte bir şekilde yolluyor ki çok da iyi yapıyorlar. İçinde yollasalar gelene kadar perişan olur ekran kartı :D Bilgisayarın içindeki tüm parçaların ayrı ayrı kutuları, kullanım kılavuzları ve garantileri var. Parçaların yanı sıra GameGaraj da size (kaç yıl olduğunu hatırlamıyorum) genel bir garanti de veriyor. Ekran kartını takma işlemi zaten son derece basit.

Kasaların içinden biraz bahsetmek gerekirse, kablolama gerçekten çok iyi. Kasayı açtığınızda ferahlık gözle hissediliyor. Herhangi bir kablo kalabalığı yok. Ürünün yanında ekran kartının monte edilmesi için gereken edebatları gönderiyorlar (gerekenden fazla sayıda).

Sitenin canlı desteği de çok iyi çalışıyor. Yazdığınız anda, kısa süre içerisinde yanıt alıyorsunuz. Diğer sitelerinki gibi Yardım sayfalarıyla vs. uğraşmak yerine canlı destek kullanmak ilaç gibi geliyor.

Ürün kozmetik olarak da tertemiz geldi.

Ayrıca GameGaraj ile yaşadığım başka bir deneyimi daha anlatmak istiyorum. GameGaraj'dan aldığım 8GB RAM'li bilgisayarı 16GB yapmak için bir 8GB RAM daha sipariş ettim. Elime 8GB lık laptop RAM'i geldi :D Canlı desteğe yanlış ürün geldiğini yazdım. Adım adım nasıl iade edeceğimi anlattı. Ertesi gün ürünü geri yolladım. Onlar da doğru ürünü 2 gün içinde yolladılar. Yani ürünün yanlış gelmiş olması haricinde yine bir sıkıntı yaşamadım.

Sonuç olarak, PC alacağım ama bu site güvenilir mi gibi aklınızda sorular varsa, çekinmeden alabilirsiniz.

Umarım işinize yarayacak bir konu olur.

8 GB'lık laptop gelmiş ve geri göndermişsiniz :D. Yaptığınız doğru bir şey fakat ben olsam iade etmezdim. Satar, daha iyi bir RAM alırdım.

İade isteyince, benim haberim yok gibisinden davranırdım.

Düzeltme: Pardon ben direkt laptop geldi zannettim, şaşırdım bir an.

8 GB'lık laptop gelmiş ve geri göndermişsiniz :D. Yaptığınız doğru bir şey fakat ben olsam iade etmezdim. Satar, daha iyi bir RAM alırdım.

İade isteyince, benim haberim yok gibisinden davranırdım.

Pardon ben direkt Laptop geldi zannettim, şaşırdım bi an.
Doğru :D Ama yanlış hatırlamıyorsam o zaman, bana gelen laptop RAM'i ile gelmesi gereken PC Ram'i arasında çok fark yoktu diye hatırlıyorum.

Bundan birkaç ay önce, GameGaraj'dan Pollux 3T-10 model bilgisayarı aldım. Almadan önce birçok siteden GameGaraj güvenilir mi gibi konuları araştırdım. Şimdi oradan alışveriş yapmış biri olarak belki vereceğim bilgiler işe yarar diye düşündüm.

Öncelikle siparişim elime yaklaşık 2 günde ulaştı. Paketleme son derece iyiydi. En dışta genel olarak ürünün kutusu, içerisinde de her bir parçanın ayrı ayrı kutusu var. Firma, ekran kartlarını size demonte bir şekilde yolluyor ki çok da iyi yapıyorlar. İçinde yollasalar gelene kadar perişan olur ekran kartı :D bilgisayarın içindeki tüm parçaların ayrı ayrı kutuları, kullanım kılavuzları ve garantileri var. Parçaların yanı sıra GameGaraj'da size (kaç yıl olduğunu hatırlamıyorum) genel bir garanti de veriyor. Ekran kartını takma işlemi zaten son derece basit.

Kasaların içinden biraz bahsetmek gerekirse, kablolama gerçekten çok iyi. Kasayı açtığınızda ferahlık gözle hissediliyor. Herhangi bir kablo kalabalığı yok. Ürünün yanında ekran kartının monte edilmesi için gereken edebatları gönderiyorlar (gerekenden fazla sayıda).

Sitenin canlı desteği de çok iyi çalışıyor. Yazdığınız anda, kısa süre içerisinde yanıt alıyorsunuz. Diğer sitelerinki gibi yardım sayfalarıyla vs. uğraşmak yerine canlı destek kullanmak ilaç gibi geliyor.

Ürün kozmetik olarak da tertemiz geldi.

Ayrıca GameGaraj ile yaşadığım başka bir deneyimi daha anlatmak istiyorum. GameGaraj'dan aldığım 8 GB RAM'li bilgisayarı 16 GB yapmak için bir 8 GB RAM daha sipariş ettim. Elime 8 GB'lık laptop RAM'i geldi :D canlı desteğe yanlış ürün geldiğini yazdım. Adım adım nasıl iade edeceğimi anlattı. Ertesi gün ürünü geri yolladım. Onlar da doğru ürünü 2 gün içinde yolladılar. Yani ürünün yanlış gelmiş olması haricinde yine bir sıkıntı yaşamadım.

Sonuç olarak, PC alacağım ama bu site güvenilir mi gibi aklınızda sorular varsa, çekinmeden alabilirsiniz.

Umarım işinize yarayacak bir konu olur.

Yararlı olmuş elinize sağlık.

Bende Gaming.gen den sipariş etmiştim pazar günü sipariş ettiğim için elime 3 veya 4 günde ulaştı benim hatam normalde aynı gün kargoya veriyorlar hafta içi ise bende de kargo özenle paketlenmişti sadece ekran kartı ayrı idi RAM ana kart SSD tüm kutuları ve garanti belgeleri içinde yollamıştılar müşteri hizmetleri de çok iyi en fazla 2 saat içinde cevap veriyorlar her an gibi bir konu için tavsiye ederim.

Geri
Yukarı