GameGaraj farklı anakart modeli yolladı

Hocam sana yolladıkları daha iyi bir model. Şanslısın :D. Ama yine de istiyorsan iade edebilirsin.

Arkadaşlar az satıldığı, stok bulunmadığı için H410mh daha pahalı gözüküyor. H410M-F daha kaliteli. BIOSTAR H410M-F var bu arada.

1610702968451.png

Dostum hem burada gözükmüyor hem Google'dan bulamadım emin misin olduğuna?

Arkadaşlar az satıldığı, stok bulunmadığı için H410MH daha pahalı gözüküyor. H410M-F daha kaliteli. BIOSTAR H410M-F var bu arada.
ASUS H410M-F imiş pardon, BIOSTAR H410MH bana yollanan anakart.

Hâlâ iddia ediyorsunuz şaka gibi.

Özür diliyorum arkadaşlar. ASUS H410M-F yollamaları yerine Biostar H410MH yolladılar. Bir sıkıntı olur mu? Dedikleri gibi fark yok mu?
Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Hangi kart olduğu açıklığa kavuştuğuna göre yorumumu yapayım. Kartın daha iyi daha kötü olmasını geçerek müşteriye, sipariş ettiği üründen farklı bir ürün yollanacaksa "kesinlikle" müşterinin onayı alınmalı. Bu yaptıkları yanlış bir şey. Kartların kalitesi arasında pek fark yok diye biliyorum ama yapılan şeyi çok yanlış buldum. Sennheiser bana, garantiye yolladığım kulaklığın yaklaşık 4 katı pahalı ürün yollarken bile arayıp onayımı aldı. Sizin üründen elimizde yok muadil veya üst modelini yollayacağız kabul ediyor musunuz diye. GameGaraj gibi bir firma inşallah bunu bir hata sonucu yapmıştır ve bir daha yaşanmaz.

Not: Arkadaşın aldığı sistemde zaten şu an gelen kart varmış, arkadaş olayı katıp karıştırmış GameGaraj'lık bir hata yapmamıştır :D.

Son düzenleme:
Arkadaşlar çok çok özür diliyorum benim aldığım eski sistemde zaten Biostar H410MH var imiş. Şimdiki Pollux 3T-10'da ASUS olunca bir an kafam karıştı. Özür dilerim herkesten tekrardan. GameGaraj adamdır.

Geri
Yukarı