Bütçe
Maksimum 7. ( monitör dahil en fazla 6k olursa benim için daha uygun olur , 12 ay bankkart taksidi ile alabilirim)

Jiyunotameni

Femtopat
Katılım
17 Nisan 2021
Mesajlar
111
Bilgisayarlardan ve özelliklerinden, sistem nasıl toplanır hiç bilmiyorum. Daha önce masaüstü bilgisayar kullanmadım, internetten hiç sipariş vermedim, bu yüzden kime nasıl güvenebileceğim, ne yapacağımı bilmiyorum. Parçaları tek tek topluyor herkes fakat ben bunu yapabileceğimi düşünmüyorum, hazır bir sistem almak istiyorum fakat nereden, nasıl alabilirim? Güvenli olur mu bilmiyorum, geleceğe yönelik uzun seneler kullanabileceğim uygun fiyatlı en fazla 5K TL fiyatlı bir sistem önerebilir misiniz? LoL Valorant iyi FPS değerlerinde oynatsın, gün içerisinde saatlerce açık kalsın yeterli. İnternetten kendimce araştırıyorum, bu konular hakkında bilgi sahibi olmadığım için hangisi fiyat performans olarak daha iyi, hangisi geleceğe yönenlik ve beni uzun yıllar götürebilir bilmiyorum.
Sizce Pollux APU Pro alınır mı? GameGaraj güvenilir mi, nasıl güvenebilirim? Sistemlerden anlamıyorum ve az para da değil monitörle 6bin lirayı geçiyor.

Ayrıca Teknobiyotik olsun, GameGaraj olsun diğer siteler, mağazalar olsun hazır sistem satan yerler de var, birkaç zamandır YouTube ve internetten araştırıyorum lakin kime nasıl güvenebilirim ki :( Masaüstü hiç kullanmadım, internetten de hiç sipariş vermedim. Maddi durumum kötü olduğu için PC alamadım hiç, bu dönemde ise almak neredeyse imkansız fakat alabilirsem şu an 12 ay Bankkart taksidi ile alabilirim sadece. Canı gönülden sizden rica ediyorum, lütfen karşınızdaki insanı üzmeyin ve kandırmayın. Zor şartlar altında, uzun seneler kullanabileceğim, beni yarı yolda bırakmayacak güzel bir hazır sistem ya da laptop almak istiyorum. Hangi mağazadan, hangi siteden, kime güvenerek almalıyım, ne yapmalıyım söyler misiniz lütfen? Teşekkür ederim anlayışınız için.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
Jiyunotameni

Jiyunotameni

Femtopat
Katılım
17 Nisan 2021
Mesajlar
111
Tavsiyem ince hesaptır ordan çok alışveriş yaptım.
İnce hesap , game garaj ve teknobiyotik uygun 12 ay bankkart taksidi gözüküyor sitede , tabi oluyor mu bilmiyorum. Pc olarak teknobiyotiği çok araştırdım ama daha az öneriliyor , apu pro sisteme bakıyorum gamegaraj da , ince hesaptan henüz seçemedim
 

sergen212

Picopat
Katılım
18 Şubat 2021
Mesajlar
603
İnce hesap, GameGaraj ve Teknobiyotik uygun 12 ay Bankkart taksidi gözüküyor sitede, tabii oluyor mu bilmiyorum. PC olarak teknobiyotiği çok araştırdım ama daha az öneriliyor, APU Pro sisteme bakıyorum GameGaraj'da, ince hesaptan henüz seçemedim.

İnce hesaptan PC, mouse pad, mouse ve klavye aldım sorunsuz hepsi yani.
 

MrCaesar

Picopat
Katılım
16 Haziran 2020
Mesajlar
87
Çözümler
2
Yer
Ankara
Bende güvenmiyorum dostum aynı şekilde müşteri hizmetlerini arıyoruz açan yok ulaşmak istiyoruz ulaşamıyoruz aklın varsa alma oradan. Anca şöyle alırsın yerlerine gidersin konuşursun tavsiyem Vatan MediaMarkt mağazalarıdır.
 
Yukarı