GameGaraj hazır sistem alışveriş deneyimi

Mawa1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün GameGaraj sitesinden sistem almak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla deneyimimi paylaşmak isterim.

7 Mayıs pazar gecesi baron 5A adlı sistemlerini neredeyse her parçasını özelleştirerek ve ek olarak bir Corsair hava soğutma alarak siparişi verdim. Soğutmanın demonte olarak geleceği yanında yazıyordu. Siparişimi Online kredi kartıyla yoluyla ödedim ve ödedikten maksimum 10 dakika sonra siparişim "onaylandı" statüsüne geçti. 8 Mayıs pazartesi sabahı baktığımda "sipariş hazırlanıyor" şeklinde gözüküyordu. Ben herhalde salı günü kargoya verirler diye beklerken pazartesi akşamı 17:50 gibi hem e-postama hem de telefonuma "siparişiniz kargoya verilmiştir" diye mesaj geldi. Yurtiçi Kargo'yla siparişim 9 Mayıs salı günü kapıma geldi. Kargoyu hasar var mı diye kontrol ederek aldım ve dışarıdan bir hasar gözükmüyordu. Evde kargoyu açarken bir sorun olma ihtimaline karşı kendimi videoya çektim. Neyse ki şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Ekran kartını ve soğutucuyu monte ettikten sonra sistemi çalıştırdım, gerekli BIOS ve diğer güncellemeleri yaptıktan sonra sistemi işlemci ve ekran kartı stres testine soktum ve bir sorun olmadığını gördüm.

Özetle, satış sonrası desteklerini test edebileceğim bir durum olmadı fakat ben genel olarak kendilerinden çok memnun kaldım. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.
Edit: Ek olarak aldığım sistemin fotoğrafını ekledim ve denediğim oyunlardaki fpsleri ekliyorum.
Valorant En Düşük Ayarlar: Ortalama 300-400 FPS
Red Dead Redemption 2 Ultra: 60-70 Fps

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Hayırlı olsun, sistem parçalarını yazıp, hangi oyunda hangi ayarlarda kaç fps alıyosun onları da ilerde bir gün yazarsan güzel olur.Bende gamegaraj'dan 7-8 ay oluyor bir sistem almıştım, eski köklü firma zaten(Exa'yı bilen bilir).Arada bakıyorum indirim görürsem tavsiye ediyorum eşe dosta.

Yeni konular

Geri
Yukarı