GameGaraj hazır sistem iadesini kabul eder mi?

Evet sorun aynı idi. Benim farklı olarak oyun oynarken daha da artıyordu. Coil whine şeklinde. Sonrasında kasayı götürdüm Üsküdar mağazaya. Orada baktılar ilk masaüstünde ses çok az. Bu normaldir deyip gönderdiler. Sonrasında ben sesin oyun oynarken çok daha arttığını fark ettim. Bu sefer ikinci defa götürdüğümde iade etmek istiyorum demiştim. İncelemeye alınacaktır dediler. Ben de sürekli rahatsız ettim, her gün aradım. En sonunda kartınıza iade gerçekleştirildi dediler. Öyle bu süreci atlatıp, tekrardan laptopa geçtim. Yorum yapan arkadaşlar bilmiyorlar herhalde 14 gün iade gerçekleşebiliyor.(hijyen ürünleri haricinde)

Ayrıca bknz.
Cayma hakkı:

11.alıcı; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, satıcı'ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

Kendi sitelerinde mevcut. Bir sorun yaşamanız halinde bunu onlara beyan edebilirsiniz.

İçiniz rahat olsun iade kabul ediyorlar ama biraz uzun sürebiliyor.

Hocam iade ederken tüm kutu ambalaj jelatin vs teslim ettiniz mi? Bundan dolayı en ufak jelatin kayıp vs olursa arıza yapmasınlar. Elimden geldiğince topladım parçaları.

Hocam iade ederken tüm kutu ambalaj jelatin vs teslim ettiniz mi? Bundan dolayı en ufak jelatin kayıp vs olursa arıza yapmasınlar. Elimden geldiğince topladım parçaları.

Ben aldığım zaman ekran kartını açılmamış kutuda diğer bileşenleri montajlı ama parçaların kutularını koli içerisine koyup göndermişlerdi. Ben de aldığım gibi teslim etmiştim. Sadece ekran kartını sökmedim.Onu boş kutusu ile beraber teslim etmiştim.Süreçten haberdar edersen memnun olurum.

Ben aldığım zaman ekran kartını açılmamış kutuda diğer bileşenleri montajlı ama parçaların kutularını koli içerisine koyup göndermişlerdi. Ben de aldığım gibi teslim etmiştim. Sadece ekran kartını sökmedim. Onu boş kutusu ile beraber teslim etmiştim. Süreçten haberdar edersen memnun olurum.
Biraz önce, hazır sistemi komple iade amacıyla teslim aldılar. Sisteme ait tüm parçaları, kutuları ve diğer materyalleri de buna dahil ettim. İadenin onay sürecinin yaklaşık bir hafta süreceği belirtildi.

Eğer iade talebim reddedilirse, bana haber vereceklerini söylediler. İadenin reddedilme olasılığı oldukça düşük görünüyor.

Teknik olarak kusur olarak değerlendirilebilecek bir durum varsa, o da kasanın cam yüzeyindeki jelatin kaplamasının kırışık olmasıdır. Bu sebeple iade talebimin reddedilme ihtimali var mıdır acaba? Kasanın içerisini açmak için jelatinlere müdahale etmem şarttı.

Ancak, olası bir ret durumunda hakkımı arayacağımı da belirtmek isterim.

Biraz önce, hazır sistemi komple iade amacıyla teslim aldılar. Sisteme ait tüm parçaları, kutuları ve diğer materyalleri de buna dahil ettim. İadenin onay sürecinin yaklaşık bir hafta süreceği belirtildi.

Eğer iade talebim reddedilirse, bana haber vereceklerini söylediler. İadenin reddedilme olasılığı oldukça düşük görünüyor.

Teknik olarak kusur olarak değerlendirilebilecek bir durum varsa, o da kasanın cam yüzeyindeki jelatin kaplamasının kırışık olmasıdır. Bu sebeple iade talebimin reddedilme ihtimali var mıdır acaba? Kasanın içerisini açmak için jelatinlere müdahale etmem şarttı.

Ancak, olası bir ret durumunda hakkımı arayacağımı da belirtmek isterim.

İçiniz rahat olsun iadenizi gerçekleştirecekler ama sürecin üzerine düşmenizi tavsiye ederim. Yoksa uzatabiliyorlar.

İçiniz rahat olsun iadenizi gerçekleştirecekler ama sürecin üzerine düşmenizi tavsiye ederim. Yoksa uzatabiliyorlar.
Bugün sabah, Gamegaraj'ın bana gerçekleştirdiği bir çağrıyı ne yazık ki kaçırdım ve durumu anlamak üzere geri aradığımda, karşımdaki teknik servis yetkilisinin tutumu ve iletişimi oldukça sorunluydu. Ben bir müşteri olarak sorunu çözmeye çalışırken bile, yetkilinin agresif tavrına ve yükseltilen ses tonuna maruz kaldım.

50 bin TL gibi yüksek bir bedel ödeyerek satın aldığım ürün için böyle bir muamele görmek gerçekten kabul edilemez.

İade süreciyle ilgili olarak bana verilen bilgi ise; perşembe günü bırakılan kasanın bugün, yani sürecin 2. veya 3. iş gününde iadeye çıkacağı ve 7 günlük onay sürecinin başlayacağıydı. Ancak, daha önce bana yüz yüze belirtilen, bu hafta perşembe gününe kadar onay alınması gerektiğiydi.

Durumu açıklamaya çalıştığımda ise, ne yazık ki teknik servis yetkilisi tarafından ses yükselterek yanıt verildiğini büyük bir üzüntüyle belirtmek istiyorum. Başınıza benim gibi bir olay gelirse karşılaşacağınız manzara yüksek ihtimal buna benzer olabilir.

Bu yaşadıklarım, beni oldukça hayal kırıklığına uğrattı. Gamegaraj'dan beklentim, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetiydi. Ancak iade sürecinde bunu yaşayamadım.

Ve daha konuşma esnasında bu kadar düşmanca davranan bir firma kesinlikle iademi kabul etmeyecektir. İzleyip göreceğiz.

Haklının acelesi yok...

Bugün sabah, GameGaraj'ın bana gerçekleştirdiği bir çağrıyı ne yazık ki kaçırdım ve durumu anlamak üzere geri aradığımda, karşımdaki teknik servis yetkilisinin tutumu ve iletişimi oldukça sorunluydu. Ben bir müşteri olarak sorunu çözmeye çalışırken bile, yetkilinin agresif tavrına ve yükseltilen ses tonuna maruz kaldım.

50 bin TL gibi yüksek bir bedel ödeyerek satın aldığım ürün için böyle bir muamele görmek gerçekten kabul edilemez.

iade süreciyle ilgili olarak bana verilen bilgi ise; perşembe günü bırakılan kasanın bugün, yani sürecin 2. veya 3. iş gününde iadeye çıkacağı ve 7 günlük onay sürecinin başlayacağıydı. Ancak, daha önce bana yüz yüze belirtilen, bu hafta perşembe gününe kadar onay alınması gerektiğiydi.

Durumu açıklamaya çalıştığımda ise, ne yazık ki teknik servis yetkilisi tarafından ses yükselterek yanıt verildiğini büyük bir üzüntüyle belirtmek istiyorum. Başınıza benim gibi bir olay gelirse karşılaşacağınız manzara yüksek ihtimal buna benzer olabilir.

Bu yaşadıklarım, beni oldukça hayal kırıklığına uğrattı. GameGaraj'dan beklentim, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetiydi. Ancak iade sürecinde bunu yaşayamadım.

Ve daha konuşma esnasında bu kadar düşmanca davranan bir firma kesinlikle iademi kabul etmeyecektir. İzleyip göreceğiz.

Haklının acelesi yok...

Sizin yerinizde olsam mağazalarına giderdim. 50 bin TL gibi bir rakamdan bahsediyoruz. Gidip bir de yüz yüze aynı agresif tavırları sergileyecekler mi görmek isterdim doğrusu. Onay sürecini hızlandırmak için bir mağazaya uğrayın isterseniz.

Sizin yerinizde olsam mağazalarına giderdim. 50 bin TL gibi bir rakamdan bahsediyoruz. Gidip bir de yüz yüze aynı agresif tavırları sergileyecekler mi görmek isterdim doğrusu. Onay sürecini hızlandırmak için bir mağazaya uğrayın isterseniz.
Perşembe gününe kadar bekleyeceğim hocam. Aksi halde mağazaya gideceğim. Çirkinleşmek gerekirse bunu da yaparım. Ben hiç böyle hayal etmemiştim. Bu gücü nereden alıyor bu arkadaş merak ediyorum. Gerçekten dumura uğradım telefon karşısında.

Perşembe gününe kadar bekleyeceğim hocam. Aksi halde mağazaya gideceğim. Çirkinleşmek gerekirse bunu da yaparım. Ben hiç böyle hayal etmemiştim. Bu gücü nereden alıyor bu arkadaş merak ediyorum. Gerçekten dumura uğradım telefon karşısında.

Yüz yüze çözebileceğinizi düşünüyorum. Aynı çirkefliği yapamayacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı