GameGaraj laptop alınır mı?

GameGaraj'dan bu modele bakabilirsiniz. İçerisinde RTX 2070 var ve soğutma, kasa kalitesi olarak daha iyi.
Soğutma çok iyi değil. MSI modelini kullandım. Ekran kartını güzel sıcaklıklarda (maks. 80 falan) tutuyor ama işlemci 90-95'leri görüyor, 95'de frekans düşürüyor sanırım.
10750H'ın kötü olması da etken ama bu modelin işlemci soğutması da bir tık kötü.

Son durum nedir, hangi modele yakınsınız?
Hocam şuan alacak olsam Omen alırım ama bazı sebeplerden dolayı Ekim Kasım gibi alabilirim. MSI Bravo RX6000 serisi çıkarsa ondan da düşünebilirim. Ama eğer şuan alacaksam Omen alırım hem de Ryzen 7 modeli indirimde onu alırdım. İndirim olmasaydı R5 olanı alırdım muhtemelen.
İmzamdaki sistemi 1 yıl önce GameGaraj üzerinden aldım bir sorunu yok hala.
Kullanıcıların söylemesi çok iyi oluyor teşekkürler.
Soğutma çok iyi değil. MSI modelini kullandım. Ekran kartını güzel sıcaklıklarda (maks. 80 falan) tutuyor ama işlemci 90-95'leri görüyor, 95'de frekans düşürüyor sanırım.
10750H'ın kötü olması da etken ama bu modelin işlemci soğutması da bir tık kötü.
Peki GameGaraj markadan ne önerirsiniz? Soğutma da çok önemli kalite zaten MSI orası belli ama soğutması iyi olan ve 3060/2070 model önerir misiniz?

Hocam şuan alacak olsam Omen alırım ama bazı sebeplerden dolayı Ekim Kasım gibi alabilirim. MSI Bravo RX6000 serisi çıkarsa ondan da düşünebilirim. Ama eğer şuan alacaksam Omen alırım hem de Ryzen 7 modeli indirimde onu alırdım. İndirim olmasaydı R5 olanı alırdım muhtemelen.

Peki GameGaraj markadan ne önerirsiniz? Soğutma da çok önemli kalite zaten MSI orası belli ama soğutması iyi olan ve 3060/2070 model önerir misiniz?
Onu bilmiyorum. Gamegaraj Fenix olması lazım, RTX 2070 laptopu benim kullandığımla aynı laptop. Onun için yazdım. Üstte önerilen 3060 modeli kötüydü ama.

Hocam şu an alacak olsam Omen alırım ama bazı sebeplerden dolayı ekim Kasım gibi alabilirim. MSI Bravo RX6000 serisi çıkarsa ondan da düşünebilirim. Ama eğer şu an alacaksam Omen alırım hem de Ryzen 7 modeli indirimde onu alırdım. İndirim olmasaydı R5 olanı alırdım muhtemelen.

Ryzen 7 modelini satan satıcıya güvenenemedim, Teknorya'da alan ve sorunsuz kullananlar var ama öbür satıcı hakkında olumlu yorum yok.

Geri
Yukarı