GameGaraj Neo 3A 1650 sistem alınır mı?

Kardeşim merhaba bana kalırsa alınmaz. Gerekçesi ise fiyatını fazla buldum fakat tam olarak donanımlı bir bilgisayar olsaydı dolar da göz önünde bulundurulup alınabilirdi fakat işlemci Ryzen 3 1200 yani günümüzdeki en düşük sınır denilen işlemcinin aşağısında. SSD olarak seni üzer 256 gb zaten windows driver vb kurarken 220 gb civarlarına iner bir gta ve forza indirsen yer bitecek, ayrıca ram de 8 gb yani kısaca sistem kötü değil seni valorant csgo gibi oyunlarda götürür yani şimdilik çok ihtiyacın varsa ve bunları oynayacaksan al

Kardeşim merhaba bana kalırsa alınmaz. Gerekçesi ise fiyatını fazla buldum fakat tam olarak donanımlı bir bilgisayar olsaydı dolar da göz önünde bulundurulup alınabilirdi fakat işlemci Ryzen 3 1200 yani günümüzdeki en düşük sınır denilen işlemcinin aşağısında. SSD olarak seni üzer 256 GB zaten Windows driver vb kurarken 220 GB civarlarına iner bir GTA V'e Forza indirsen yer bitecek, ayrıca RAM de 8 GB yani kısaca sistem kötü değil seni Valorant CS:GO gibi oyunlarda götürür yani şimdilik çok ihtiyacın varsa ve bunları oynayacaksan al.

Peki önerdiğiniz bir PC var mı bütçem monitörle beraber 15 k en fazla ben çok anlamıyorum.

Dostum bunu al RAM'i 16 yap SSD'yi değiş Patriot Burst yap iyi iş görür.

Dostum bunu al RAM'i 16 yap SSD'yi değiş Patriot Burst yap iyi iş görür.

Kanka SSD değil de RAM değişmesem seneye lazım olursa taksam bir farklılık olur mu?

Geri
Yukarı