GameGaraj Neo 5A nasıldır?

@TimorYuan2 hocam hazır sistemle arasında ne fark kaldı şimdi? Fiyat olarak söylediğiniz sistem daha pahalı oluyor. Sadece güç kaynağı biraz daha iyi. O da FSP'nin giriş seviye ürünü olduğu için iyi sayılmaz o kadar.
SSD çok daha kaliteli. Ekran kartı 1660 değil 1660 Super. Aynı zamanda Anakart ve PSU'da daha kaliteli. Performans olarak da fark olacaktır. GTX 1660 Super performans olarak GTX 1070 ile bir. 1660 ise RX 580 ile bir.

SSD çok daha kaliteli. Ekran kartı 1660 değil 1660 Super. Aynı zamanda Anakart ve PSU'da daha kaliteli. Performans olarak da fark olacaktır. GTX 1660 Super performans olarak GTX 1070 ile bir. 1660 ise RX 580 ile bir.
Hocam özelleştirme diye bir şey var, ben 1660 Super'li özelleştirme için diyorum. Ayrıca A400 SSD çok kaliteli bir SSD değil, sadece kronik bir sorunu yok.

Hocam özelleştirme diye bir şey var, ben 1660 Super'li özelleştirme için diyorum. Ayrıca A400 SSD çok kaliteli bir SSD değil, sadece kronik bir sorunu yok.
Pioner markasına göre. Özelleştirince aynı fiyat olur elbette fakat bazı malzemeler söylediğim gibi daha kalitelidir.
Sanırım GameGaraj'dan alınmış bir bilgisayarınız var. Bu koruma içgüdüsünün sebebini şimdi anladım. Fakat yanlış bir anlaşılma var. Ben kalitesiz demiyorum. Gayet güzel ama teker teker toplamanın avantajı belirli bir firmanın size sunduğu markaların dışına çıkabiliyorsunuz. GameGaraj ise size bir kaç marka sunuyor. Ya bunlar, ya bunlar. Bazı parçalar kalitesiz olsa da yükseltemeyebiliyorsun. Böyle şeyler de var tabii.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 685705

Almak istediğim sistem bu, sizce nasıl?

Not: Sonradan 16 GB yapılacaktır ve 1 TB HDD var.

SSD seçmeyip ayrı bir yerden SSD almanızı öneririm PSU'ları da kaliteli firmalara yaptırıyorlar diye biliyorum. Ben BIOSTAR anakart almam şahsen ASUS B450 M K var seçeneklerde o tercih edilebilir.

Düz 1660 almanızı önermem, 1660 Super ya da 1650 Super tercih edin. Bildiğim kadarıyla güç kaynağında bir sorun olduğunda GameGaraj yenisi ile değiştiriyormuş, sorunu düzeltiyormuş. Ayrıca o güç kaynağı aigo markasının güç kaynağı, bazen FSP veya SilverStone kullandıkları için bütün PSU'ları FPS veya SilverStone olmuyor.

BIOSTAR anakartta da bir sorun bulunmuyor, kullanabilirsiniz.

1650 Super yerine 1660 almaya karar verdim fakat sizin yorumunuz dikkatimi çekti. 1660 kötü bir kart mı?
Elbette bir 1660 Super değil fakat 1650 Super'den daha performanslı değil mi? Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

1650 Super yerine 1660 almaya karar verdim fakat sizin yorumunuz dikkatimi çekti. 1660 kötü bir kart mı?
Elbette bir 1660 Super değil fakat 1650 Super'den daha performanslı değil mi? Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.
1660 kartı ucuza bulunmadığı için kötü bir kart şuanda. 1660 Super ile aralarında 100 lira fark olunca 1660 Super almak daha mantıklı oluyor. Zaten 1650 Super 1660'ın ensesinde olan bir kart, tabii test edilen oyun 6GB VRAM kullanmıyorsa.

1601630213101.png

1601630229236.png

Yeni konular

Geri
Yukarı