GameGaraj PSU iyi mi?

SelimAkoguz

Hectopat
Yer
Selim
Daha fazla  
Meslek
Selim
Arkadaşlar GameGaraj'dan aldığım sistem de GameGaraj'ın kendi PSU'su bulunmaktaydı. Sizce ben bu güç kaynağı ile ne kadar süre idare edebilirim, değişmem gerekir mi yoksa kendisi iyi bir güç kaynağı mı bana sorun yaşatmaz mı? Şu an kullanalı neredeyse bir ay olacak bir sıkıntı olmadı güç kaynağı ile alakalı. Sadece sistem 1-2 gündür aniden kasıyor ve bilgisayarı kapat aç yapmak zorunda kalıyorum. Sanırım bu güç kaynağı ile alakalı değil de RAM ile alakalı. Minecraft oynarken oluyor. Bir mod indirdim o modu oynarken aniden bilgisayar donuyor. Bu sorun güç kaynağı ile alakalı değildir de mi? RAM ile alakalı olabileceğini düşünüyorum ben o yüzden bugün 8 GB daha RAM aldım bilgisayarda takılı olandan.
Bilgisayar:

1614889780577.png

Peki ikinci olarak anlattığım sorun ram ile mi alakalıdır güç kaynağı ile mi alakalıdır? Şu Minecraft'ta olan sorun.

Hocam Minecraft oynarken bir anda sistem donuyor ardından Minecraft kapanıyor ama hâlâ donma devam ediyor sistemi kapatmak zorunda kalıyorum. Bu RAM ile mi alakalıdır yoksa PSU ile mi alakalıdır. Sistem de kullanılabilir RAM 6 GB. Minecraft'ı mod ile oynuyorum.

Geri
Yukarı