GameGaraj sipariş iptal etme

ZenN

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar GameGaraj'dan bir sistem sipariş ettim az önce fakat taksit yapmayı unuttum. Nasıl iptal edileceğini bilen var mı, ben bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar GameGaraj'dan bir sistem sipariş ettim az önce fakat taksit yapmayı unuttum. Nasıl iptal edileceğini bilen var mı, ben bulamadım.
Kredi kartıyla yaptıysanız bankanızı arayın banka tarafından taksitlendirin 10-20 lira gibi bir fark oluyor.

Endişelenmeyin. Yarın sabah gamegaraj'ı arayarak koşulsuz iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Bir kaç gün içerisinde de para hesabınıza geri yansıtılır. Tekrar satın alırsınız.

Arkadaşın dediği gibi yarın sabah arayarak iptal ettirebilirsiniz. Bende sipariş verdim Mesa'i saatleriydi yanlışlıkla banka havale yöntemini seçip sipariş vermiştim direkt iptal ettiler. Ama eğer ürünün şu an onaylanmış kargolanmak için bekliyorsa bu gece kargoya verilebilir. Benim sistemim saat 11.30 civari yurt içi kargo şubesine verilmişti.

Rica ederim. Şimdiden hayırlı olsun:)
Çok teşekkürler 😀
Arkadaşın dediği gibi yarın sabah arayarak iptal ettirebilirsiniz. Bende sipariş verdim Mesa'i saatleriydi yanlışlıkla banka havale yöntemini seçip sipariş vermiştim direkt iptal ettiler. Ama eğer ürünün şu an onaylanmış kargolanmak için bekliyorsa bu gece kargoya verilebilir. Benim sistemim saat 11.30 civari yurt içi kargo şubesine verilmişti.
Ben sistemi yaklaşık 25-30 dakika önce sipariş ettim. Onaylandığını sanmıyorum. Yarın arayarak iptal ettiriceğim. Yardımınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı