GameGaraj sistem

SSD kronik sorunlu, 8GB Ram yetersiz, PSU şüphelendiriyor, HDD ses yapıyor, anakart kötü, ekran kartı da çok iyi sayılmaz. Monitör TN panel diye biliyorum, öyleyse o da kötü.
Anakart ve PSU nun markaları pek kaiteli değiller GameGaraj PSU nedir hocam ya ilk defa duydum zayıf zincirler.
SSD kronik sorunlu, 8GB Ram yetersiz, PSU şüphelendiriyor, HDD ses yapıyor, anakart kötü, ekran kartı da çok iyi sayılmaz. Monitör TN panel diye biliyorum, öyleyse o da kötü.
Biostar kötü bir marka değil, sırf adını az duydunuz diye bir markaya kötü diyemezsiniz. A320 modeli bütün markalarda sıkıntılı. SSD'nin sorunları giderildi, @Recep Baltaş kendisi söyledi. PSU bence de güvenilmez ama hiç sorun yaşayan görmedim. Bu bütçe ile 8GB RAM'li bir bilgisayar toplamak çok zor. Bu fiyata RX570 düşük kalmış, GameGaraj'da aynı fiyata daha iyi sistemler var. Monitör çok pahalı, daha ucuza daha iyileri var.

IPS panel, 75hz, 1ms:

SSD'nin yeni modellerınde sorun ortadan kalktı 8 GB RAM ekleme yapacağım PSU FP ve aigo tarafından üretiliyor anakart hakkında pek bir şey bılmıyorum. Ekran kartı sadece ülkemizde yaygın değil yurt dışında yaygın bır marka.

Kanka sence benım 6500TL param var da ben mı 5400 TL'ye alıyorum :D.

Ya hayır ben öneri verdim sadece uygun fiyata bulabilirsin başka sistem falan.
Pazarlığı var daha bu işin.
i5-4670
8 GB RAM.
GTX950.
1400TL'ye düşürmüştüm 2 ay önce.

SSD'nin sorunları giderildi, @Recep Baltaş kendisi söyledi.
Buyurun kanıt:

Alınmaz.

2 tane

4647.03 TL

Alınmaz.

2 tane

4647.03 TL
120GB depolama yetmez. Yanına 1TB HDD alınırısa güzel sistem.

Alınmaz.

2 tane

4647.03 TL
Monitör yok HDD yok hemen hemen aynıya gelıyor.

120GB depolama yetmez. Yanına 1TB HDD alınırısa güzel sistem.

Olabildiğince ucuz yapmaya çalıştım, sonradan arttırılabilir olduğu için 120GB koydum.
Monitör yok HDD yok hemen hemen aynıya gelıyor.

Seçtiğiniz monitörü yanında alabilirsiniz. Ayrıca aynı fiyata geldiğini düşünmüyorum. Ekran kartı ve anakart çok daha iyi. RAM'in 8x2GB olduğunu da unutma, bir tane alırsan o HDD'yi alabilirsin.
Ama hazır sistem almak istiyorum derseniz düşünülebilir, belki.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı