GameGaraj slayer 5XL vs Monster A5 v18.2

Yunusemre0101

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabai hangisini tercih etmeliyim sizce? Monster tongfang kasa ve soğutması iyi o yüzden direkt Monster çöp yorumu yazmayın lütfen, bu cihazı iyi çünkü.

GameGaraj i5 ama 17.3" / Monster i7 ama 15.6" aralarındaki tek fark bu, yine de GameGaraj'ın kasasının iyi olduğunu duydum kaç kez ama hangi kasa modelini kullandığını bilmiyorum, tabii 17.3" olması beni daha çok cezbediyor ama onda bir sıkıntı var mıdır emin olamadım. İkisi de 16 GB RAM olarak alınacak, başka yükseltme yapmayacağım.

Bütçe 13K ikinci el için, eğer 3060'lı laptop olursa 15K'ya kadar esneyebilir.

Merhabai hangisini tercih etmeliyim sizce? Monster tongfang kasa ve soğutması iyi o yüzden direkt Monster çöp yorumu yazmayın lütfen, bu cihazı iyi çünkü.

GameGaraj i5 ama 17.3" / Monster i7 ama 15.6" aralarındaki tek fark bu, yine de GameGaraj'ın kasasının iyi olduğunu duydum kaç kez ama hangi kasa modelini kullandığını bilmiyorum, tabii 17.3" olması beni daha çok cezbediyor ama onda bir sıkıntı var mıdır emin olamadım. İkisi de 16 GB RAM olarak alınacak, başka yükseltme yapmayacağım.

Bütçe 13K ikinci el için, eğer 3060'lı laptop olursa 15K'ya kadar esneyebilir.
GameGaraj MSI kasa kullanıyor diye biliyorum emin olmamakla birlikte. Kalitelerinin çok farklı olduğunu sanmıyorum o yüzden donanım açısından bakarım açıkcası. i7 işlemcisi yönüyle monster tercih ederim. 17.3" senin için çok büyük bir etken değilse.

Mobil i7 ile i5 arasında o kadar da çok fark yok. GameGaraj'da MSI kasası kullanıyor. Ve bu kadar para vermişken 17.3" olmaması verdiğiniz paraya ayıp olur. Diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı