GameGaraj Slayer 7XL - 3060 sistem alınır mı?

Hocam Game Garaj'ın 10750h ve 3060'lı Tracer modeli 6801 puan almış Time Spyda. Şu an sorduğumuz da 11800h ve 3060'lı model Slayer. Hiçbir incelemesini göremedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiziksel kalitesi kötü dediğin cihazların üretimi MSI firmasında yapılıyor. Ürünlerin kasa ve iç donanım tamamen MSI. MSI kötüleyip katana modelini önermeniz çok komik geldi bana :D Ki önerdiğin modelle kasası aynı :)

Hocam şahsen hiç önermiyorum GameGaraj ürünlerini bu maliyette alınabilecek daha güvenilir marka ve modeller bulabilirsiniz.

Mesela ne öneriyorsun? F/P ürünü öner de görelim bakalım. Aynı veya benzer fiyatta ürün göster de alalım. Siz gidin çuvalla parayı marka takıntısına verin, sonra forumlarda ağlayın...😢
Geç bunları çok marka gördük, servisleri telefon bile açmayan, mesaja dönmeyen, kullanıcı hatası diye iade almayan, ürünün arkasında durmayan. Global ürünlerde aşırı pahalı. Bir tane marka görmedim ürünü hiç arıza yapmayan. Hemen bilmeden çamur atın. Daha bu paraya iyisi var... Hadi. Söyle. Aynı paraya alınacak marka...👎

Mesela ne öneriyorsun? F/P ürünü öner de görelim bakalım. Aynı veya benzer fiyatta ürün göster de alalım. Siz gidin çuvalla parayı marka takıntısına verin, sonra forumlarda ağlayın...😢
Geç bunları çok marka gördük, servisleri telefon bile açmayan, mesaja dönmeyen, kullanıcı hatası diye iade almayan, ürünün arkasında durmayan. Global ürünlerde aşırı pahalı. Bir tane marka görmedim ürünü hiç arıza yapmayan. Hemen bilmeden çamur atın. Daha bu paraya iyisi var... Hadi. Söyle. Aynı paraya alınacak marka...👎

GameGaraj'dan ürün alınca markayı böyle savunuyor oluyorsunuz sanırım. Size yorum yapacak bir şeyim yok hocam ben fikrimi söyledim eleştiri yapabilirsiniz ancak bu şekilde boş yapamazsınız. Neyse sizi eleştirebileceğim bir şey yok muhtemelen yaşınızla alakalaıdır diye düşünüyorum iyi forumlar.

GameGaraj'dan ürün alınca markayı böyle savunuyor oluyorsunuz sanırım. Size yorum yapacak bir şeyim yok hocam ben fikrimi söyledim eleştiri yapabilirsiniz ancak bu şekilde boş yapamazsınız. Neyse sizi eleştirebileceğim bir şey yok muhtemelen yaşınızla alakalaıdır diye düşünüyorum iyi forumlar.

Çoluk çocuk dolmuş ortalık GameGaraj savunuyorlar bir de utanmadan paranızla rezil oldunuz diyorlar gerçekten ne diyebiliriz 😄.

Fiziksel kalitesi kötü dediğin cihazların üretimi MSI firmasında yapılıyor. Ürünlerin kasa ve iç donanım tamamen MSI. MSI kötüleyip katana modelini önermeniz çok komik geldi bana :D ki önerdiğin modelle kasası aynı :)

MSI da yapilmiyor kesinlikle yanlış bilgi, benzerlikten dolayı kullanıcı uydurması bir işe yaramaz. 3 TL'ye doner yediginizi dusunun bu kadar ucuz bu fiyatlara size de komik gelmiyor mu? Ben Lenovo IdeaPad Gaming 3 siparis ettim, inşallah gelecek. Ryzen 7 4800H, 16 RAM, GTX 1650 Ti 4 GB, 512 GB M.2 SSD.

MSI da yapilmiyor kesinlikle yanlış bilgi, benzerlikten dolayı kullanıcı uydurması bir işe yaramaz. 3 TL'ye doner yediginizi dusunun bu kadar ucuz bu fiyatlara size de komik gelmiyor mu? Ben Lenovo Ideapad Gaming 3 siparis ettim, inşallah gelecek. Ryzen 7 4800H, 16 RAM, GTX 1650 Ti 4 GB, 512 GB M.2 SSD.

1635629323119.png

Kullanıcı uydurması değil. GameGaraj kendisi söylüyor MSI ile çalıştığını, kasa zaten MSI modellerine bayağı benziyor.

MSI da yapilmiyor kesinlikle yanlış bilgi, benzerlikten dolayı kullanıcı uydurması bir işe yaramaz. 3 TL'ye doner yediginizi dusunun bu kadar ucuz bu fiyatlara size de komik gelmiyor mu? Ben Lenovo IdeaPad Gaming 3 siparis ettim, inşallah gelecek. Ryzen 7 4800H, 16 RAM, GTX 1650 Ti 4 GB, 512 GB M.2 SSD.
Kullanıcı uydurması mı? Hocam sizden ricam gerçekten araştırma yaptıktan sonra bir şeyler konusunda yorum yapmanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı