GameGaraj Spider 5T12-3070 hazır sistem alınır mı?

Bütçe
20-25K
Gelişime açık ama 3060 Ti ve 3060 arasında dağlar kadar fark var ve 3060 kasaya bu kadar fazla verilmez.

R5 7600X ve R5 5500 arasında da dağlar kadar fark var sayın hocam:) bir de A320 gibi chipset almakta ölü yatırım.

Attığım sistem bütçenize uygunsa alın. 2K yeni nesil oyunları oynatır. Parçaları kaliteli. Birkaç yıl sonra RTX 4070 Ti'ye geçebilirsin.

Gelişime açık ama 3060 ti ve 3060 arasında dağlar kadar fark var ve 3060 kasaya bu kadar fazla verilmez.

Hocam AMD kart tercih eder misiniz?
Hero 5A 2K da 8 GB VRAM'den yeterli olmaz RX 6700XT'li sistemlere bakın.
Bunun gibi;
Duruma göre tercih edebilirim hocam, attığınız sistemin fiyatı uygunmuş özelleştirilerek alınabilir bence. Attığınız sistemi 20-25k olacak şekilde hangi parçalar ile almamı önerirsiniz?

R5 7600X ve R5 5500 arasında da dağlar kadar fark var sayın hocam:) bir de A320 gibi chipset almakta ölü yatırım.

Attığım sistem bütçenize uygunsa alın. 2K yeni nesil oyunları oynatır. Parçaları kaliteli. Birkaç yıl sonra RTX 4070 Ti'ye geçebilirsin.
Aşağıdaki sistem nasıldır hocam? Corsair 240mm sıvı soğutucu eklenerek alınabilir mi?

O kadar yükseltme yapmanıza gerek yok. İlla o paralara çıkmak istiyorsanız 6800'lü sistem toplanır.
Açıkçası zaten AMD ekran kartı pek istemiyorum, sadece uygun güzel bir sistem bulursam tercih edebilirim. Belirttiğim gibi tercihen 360ti ve 3070 olması benim için daha iyi olacaktır, bu bağlamda önerileriniz varsa bekliyorum.

Açıkçası zaten AMD ekran kartı pek istemiyorum, sadece uygun güzel bir sistem bulursam tercih edebilirim. Belirttiğim gibi tercihen 360 Ti ve 3070 olması benim için daha iyi olacaktır, bu bağlamda önerileriniz varsa bekliyorum.

Bütçede 3070 Ti alabilirsiniz. Belki daha iyi yükseltmeler yapılabilir. Bu arada 3070 Ti VRAM tarafında bir süre sonra yetmeyebilir. Bence 6800 daha iyi olur, yine de karar sizin.

Ekran görüntüsü 2023-03-23 050411.png

Bütçene uygun. Gelişime açık.
3060 kasaya bu kadar verilmez. Konu sahibi arkadaşın 20-25k arası bütçesine daha iyi ekran kartlı bir sistem alınır.

Bütçede 3070 Ti alabilirsiniz. Belki daha iyi yükseltmeler yapılabilir. Bu arada 3070 Ti VRAM tarafında bir süre sonra yetmeyebilir. Bence 6800 daha iyi olur, yine de karar sizin.

AMD kartlara pek sıcak bakmıyorum son tercih olarak fiyat uygunsa düşünebilirim belki. Attığınız sistemide 3070 veya 3070 Ti ile hangi parçalarla almamı önerirsiniz. Sürekli bunu diyorum kusura bakmayın lütfen 😁 çok fazla parça bilgim yok süreklide malum Türkiye şartları PC değiştiremiyorum almışken bütçem dahilinde pişman olmayayım kafasındayım. :)

AMD kartlara pek sıcak bakmıyorum son tercih olarak fiyat uygunsa düşünebilirim belki. Attığınız sistemide 3070 veya 3070 Ti ile hangi parçalarla almamı önerirsiniz. Sürekli bunu diyorum kusura bakmayın lütfen 😁 çok fazla parça bilgim yok süreklide malum Türkiye şartları PC değiştiremiyorum almışken bütçem dahilinde pişman olmayayım kafasındayım. :)
Aaa pardon ss paylaşmıssınız zaten göremedim

Bu sistemi paylaştığınız görseldeki parçalar ile yalnız tek fark ryzen 5 5600 yerine ryzen 7 5700X ile alsam aradaki fiyat farkına değer mi?

Son düzenleme:

AAA pardon SS paylaşmıssınız zaten göremedim

Bu sistemi paylaştığınız görseldeki parçalar ile yalnız tek fark Ryzen 5 5600 yerine Ryzen 7 5700X ile alsam aradaki fiyat farkına değer mi?

Çözünürlük ne olacak? 1080p ise atılan 3070 sistem özelleştirme olmadan, bu soğutucu alınarak alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı