GameGaraj Spider 5T12-3070 hazır sistem alınır mı?

Bütçe
20-25K
Çözünürlük ne olacak? 1080p ise atılan 3070 sistem özelleştirme olmadan, bu soğutucu alınarak alınabilir.
Hocam 2k çözünürlükte oynamayı düşünüyorum. Aklımda şimdilik iki sistem var, Mesut Çevik sistemi soğutucu ekleyerek alma, ikincisi ise Baron 5A sistemi 3070 Ti ile almak fakat alırsam hangi parçalar ile alacağım yardımcı olursanız sevinirim.

Çözünürlük ne olacak? 1080p ise atılan 3070 sistem özelleştirme olmadan, bu soğutucu alınarak alınabilir.
Bu şekilde almak mantıklı mıdır hocam? @yapiz

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230323_095959_Chrome.jpg
    Screenshot_20230323_095959_Chrome.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Hocam 2K çözünürlükte oynamayı düşünüyorum. Aklımda şimdilik iki sistem var, Mesut Çevik sistemi soğutucu ekleyerek alma, ikincisi ise Baron 5A sistemi 3070 Ti ile almak fakat alırsam hangi parçalar ile alacağım yardımcı olursanız sevinirim.

Bu şekilde almak mantıklı mıdır hocam? @yapiz

2K'da oynayacaksanız 8 GB VRAM çok yetersiz, 6800'e dönmeniz lazım. 1080p'dr bile 8 GB VRAM kullanıyor yeni oyunlar.

2K'da oynayacaksanız 8 GB VRAM çok yetersiz, 6800'e dönmeniz lazım. 1080p'dr bile 8 GB VRAM kullanıyor yeni oyunlar.
Hocam mümkünse AMD ekran kartı istemiyorum sırf bu yüzden bile 1080p'de oynayabilirim :) Ha ama derseniz kardeşim 6800 fiyat performans olarak bir sistem var düşünür müsün diye fiyat olarak hesabıma giderse düşünürüm.

Hocam mümkünse AMD ekran kartı istemiyorum sırf bu yüzden bile 1080P'de oynayabilirim :) Ha ama derseniz kardeşim 6800 fiyat performans olarak bir sistem var düşünür müsün diye fiyat olarak hesabıma giderse düşünürüm.

PSU'yu NZXT anakartı B550 yaparak buna bakabilirsiniz.

PSU'yu NZXT anakartı B550 yaparak buna bakabilirsiniz.
Peki hocam 1080p için bu sistemi önerir misiniz? Bir kaç özelliştirme yapılarak alınabilir mi?

Peki hocam 1080p için bu sistemi önerir misiniz? Birkaç özelliştirme yapılarak alınabilir mi?

NVIDIA isteniyorsa alınabilir SSD NV2 yapılarak. Zamanınız sadece oyunsa AMD çok daha F/P ve eskisi gibi değil bilginiz olsun.

NVIDIA isteniyorsa alınabilir SSD NV2 yapılarak. Zamanınız sadece oyunsa AMD çok daha F/P ve eskisi gibi değil bilginiz olsun.
Hocam ben kararımı verdim gibi, aşağıdaki sistemi Corsair 240mm sıvı soğutucu ekleyerek almayı düşünüyorum. Bunun dışında değiştirmemi tavsiye ettiğiniz bir parça var mı aşağıdaki sistem için? 3070 2k için yeterli olmaz dediniz büyük ihtimalle bu durumda 1080p kullanacağım. Son olarak bu sistem için fikirlerinizi bekliyorum.

Hocam ben kararımı verdim gibi, aşağıdaki sistemi Corsair 240mm sıvı soğutucu ekleyerek almayı düşünüyorum. Bunun dışında değiştirmemi tavsiye ettiğiniz bir parça var mı aşağıdaki sistem için? 3070 2K için yeterli olmaz dediniz büyük ihtimalle bu durumda 1080p kullanacağım. Son olarak bu sistem için fikirlerinizi bekliyorum.

5600 çok daha mantıklı 2K fark verilmez %5 fark için, sıvı soğutucuya gerek yok 5600 için harici olarak bunu alırsınız.

5600 çok daha mantıklı 2K fark verilmez %5 fark için, sıvı soğutucuya gerek yok 5600 için harici olarak bunu alırsınız.
Anladım hocam o zaman aşağıdaki sistemi paylaştığınız soğutucu ile alıyorum. Son olarak çok fazla soru sordum hakkınızı helal edin, aşağıdaki sistemin anakartını değiştirmek isteseniz hangisini tercih ederdiniz.

Anladım hocam o zaman aşağıdaki sistemi paylaştığınız soğutucu ile alıyorum. Son olarak çok fazla soru sordum hakkınızı helal edin, aşağıdaki sistemin anakartını değiştirmek isteseniz hangisini tercih ederdiniz.

Değiştirmezdim, mevcut anakart ASUS'un workstation anakartı iyi bir model. Size de hayırlı olsun, forum soru sormak için var.

Yeni konular

Geri
Yukarı