GameGaraj Süper V2 nasıldır?

LuccaLucco

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Aranızda yeniyim konuyu yanlış yere yanlış başlıkla açtıysam kusura bakmayın yanlışım varsa hemen düzeltirim.

Bu linkteki sistem hakkında önerilerinizi bekliyorum elimdeki sistemi satıp buna geçeceğim.
Eklememi veya çıkarmamı istediğiniz bileşenler varsa yardımcı olursanız sevinirim, hepinize teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci 7800X3D seçilmeli ₺1.752 farkla. Anakartı da B650-S seçebilirsen çok iyi olur.
Evet tam dediğiniz gibi yapacağım. Hatta bir kaç parça daha ekleme yapacağım fakat kasadan pek emin olamadım nasıldır sizce?
foto.png
Tüm değişikliklerle aşağı yukarı bu şekilde oluyor. Fikirleriniz nedir?

Güzel kasa. Ayrı ayrı toplasan daha pahalı oluyor. RAM ve SSD biraz soru işareti. G.Skill Trident 6000 MHz CL30 olanını, SSD için KC3000 olanını tercih etsen çok güzel olur. Bu arada işlemciyi kesinlikle 7800x3D seçmelisin.

SSD de KC3000 ile değişse fena olmaz.

Güzel kasa. Ayrı ayrı toplasan daha pahalı oluyor. RAM ve SSD biraz soru işareti. G.Skill Trident 6000 MHz CL30 olanını, SSD için KC3000 olanını tercih etsen çok güzel olur. Bu arada işlemciyi kesinlikle 7800x3D seçmelisin.

Çok teşekkür ederim ilginiz için dediğiniz şekilde aklımdaydı yapacağım. Tek aklıma takılan seçeneklerde sunulan kasalar. Çünkü isimlerini bile duymadığım markalar bunlar. Böyle bir sistemi bu kasalara emanet etmek mantıklı mı değil mi? Tek sorunum bu.

Çok teşekkür ederim ilginiz için dediğiniz şekilde aklımdaydı yapacağım.

Rica ederim.

Böyle bir sistemi bu kasalara emanet etmek mantıklı mı değil mi?

Kasanın hava sirkülasyonu iyi gözüküyor. PSU'nun adı net olarak yazmıyor ama anladığım kadarıyla şu model:

PSU Cultist Tier List'te C tier olarak gözüküyor. Alınabilir yani sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı