GameGaraj Super 7000, 55.000 TL bütçe ile nasıl özelleştirilmeli?

tugrularagorn

Femtopat
Daha fazla  
GameGaraj Super 7000.

Ekran kartı seçimlerinde Palit ve INNO3D var dış kaynaklardan baktığımda INNO3D'nin daha serin çalıştığını görüyorum sizce hangisini seçmeliyim?

Soğutucu da hangisini seçmeliyim mecburi seçtiriyor?

Anakartta ise ASUS Prime X670'e geçmem gerekli mi sizce?

En ağır oyunları oynayacağım 2K monitör ile bir de monitör önerisi alabilir miyim? Renkler çok önemli hikayeli oyunlar oynayacağım.

1-2 aydır araştırıyorum işin içinden çıkamıyorum. Bu fiyatlara daha iyi bir şey yapabilir miyim yoksa en iyisi bu mu? Maksimum bütçem 55k kasa için monitör klavye mouse için ise 15k.

Untitled3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemi öneririm. Ekran kartını 4070 Ti süper. RAM'leri XPG Lancer Blade 2X16. SSD'yi Kingston KC3000 yap.

Bu sistemi öneririm. Ekran kartını 4070 Ti süper. RAM'leri XPG Lancer Blade 2X16. SSD'yi Kingston KC3000 yap.
Evet onu da gördüm aynı özelleştirmelerle siz önermişsiniz fakat anakartı iyi olsun istiyorum ilerisi için bir de kasa ve psu ya güvenemedim pek

GameGaraj Super 7000.

Ekran kartı seçimlerinde Palit ve INNO3D var dış kaynaklardan baktığımda INNO3D'nin daha serin çalıştığını görüyorum sizce hangisini seçmeliyim?

Soğutucu da hangisini seçmeliyim mecburi seçtiriyor?

Anakartta ise ASUS Prime X670'e geçmem gerekli mi sizce?

En ağır oyunları oynayacağım 2K monitör ile bir de monitör önerisi alabilir miyim? Renkler çok önemli hikayeli oyunlar oynayacağım.

1-2 aydır araştırıyorum işin içinden çıkamıyorum. Bu fiyatlara daha iyi bir şey yapabilir miyim yoksa en iyisi bu mu? Maksimum bütçem 55k kasa için monitör klavye mouse için ise 15k.

Eki Görüntüle 2138813
Peki bu yazdıklarıma bir yorum yapabiliyor musunuz? @CEO of SM Technology @SadeceYiğit

Anakartı da değiştir ASUS B650M-K yap. Kasa ve PSU sıkıntı çıkarmaz.
hocam 4060tilardan buralara geldim daha koltuk vs alacağım için çok açılmak istemiyorum

Geri
Yukarı