GameGaraj Super 7000 özelleştirme önerileri

Asew

Hectopat
Daha fazla  
GameGaraj'dan super 7000 hazır sistem almayı dusunuyorum, ozellestirmeden degistirmem gereken bir şey var mı?

image.png

Gayet iyi seçimlerle iyi bir fiyat yalnız işlemci biraz yetersiz kalabilir diye düşünüyorum.

Ryzen 5 7500F oldukça güçlü ve yeterli bir işlemci. Render performansı da oldukça tatmin edici. Oyunlarda söylemeye gerek yok 4080 bile taşıyan bir işlemciden bahsediyoruz. Seçimler gayet iyi olmuş katılıyorum size. Bu fiyata daha iyi işlemci bulunacağını sanmıyorum Ryzen 5 7600X gibi işlemcilerden çok daha mantıklı bir işlemci. 7800x3D olmadığı sürece işlemci yükseltmesine gerek olacağını düşünmüyorum.

Ryzen 5 7500F oldukça güçlü ve yeterli bir işlemci. Render performansı da oldukça tatmin edici. Oyunlarda söylemeye gerek yok 4080 bile taşıyan bir işlemciden bahsediyoruz. Seçimler gayet iyi olmuş katılıyorum size. Bu fiyata daha iyi işlemci bulunacağını sanmıyorum Ryzen 5 7600X gibi işlemcilerden çok daha mantıklı bir işlemci. 7800x3D olmadığı sürece işlemci yükseltmesine gerek olacağını düşünmüyorum.

7500F 4060 Ti'yi rahatlıkla taşıdığını biliyordum 4070'de biraz zorlanır diye düşündüm haklı olabilirsiniz hocam.

Geri
Yukarı