GameGaraj Tracer 7T-144 sabit FPS

Daha fazla  
Tracer 7T-144 - Game Garaj Bunun 32 GB RAM'li versiyonunda Minecraft oynarken sabit durunca 144 FPS, hareket edince 40-50 FPS'leri görüyor. Ayrıca Fortnite'da FPS sınırlaması yokken 30 FPS sabit kalıyor. Verileri MSI Afterburner'den alıyorum. Grafikleri destansıya çekiyorum, 30 FPS'de yine kalıyor. Yalnızca bunlar da değil; BeamNG. Drive oynarken de yine 30 FPS'de kalıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Ve ayrıca en yükseğe de en düşüğe de çeksem bu FPS'lerde sabit kalıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatın boyunca laptop kullanmayıp, gidip 13K para verip alırsan forum da böyle ağlarsın, git iade et.

Asdasdasda aynen kanka RAM'den dolayı FPS kilidi var.
Ne alaka? Aldığı cihaz daha yüksek FPS'leri rahatça alabilecek bir cihaz? Dizüstü bilgisayar olmasıyla alakası nedir açıklar mısın?

Laptoplarda şarj a takılı olmadığı zaman oto FPS kilidi olur, güç ayarlarından değiştirilebilir.
O dizüstü bilgisayarda olmaz; ekran kartının sürücü programında -NVİDİA için GeForce Experience- içinde olan bir ayardır. Bunun dışında öyle bir oto ayar yoktur BİOS'da ki gibi. Ayrıca konu sahibinin şarj dışında kullandığını nereden biliyorsunuz? Belki prizde kullanıyor?

Tracer 7T-144 - Game Garaj Bunun 32 GB RAM'li versiyonunda Minecraft oynarken sabit durunca 144 FPS, hareket edince 40-50 FPS'leri görüyor. Ayrıca Fortnite'da FPS sınırlaması yokken 30 FPS sabit kalıyor. Verileri MSI Afterburner'den alıyorum. Grafikleri destansıya çekiyorum, 30 FPS'de yine kalıyor. Yalnızca bunlar da değil; BeamNG. Drive oynarken de yine 30 FPS'de kalıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Ve ayrıca en yükseğe de en düşüğe de çeksem bu FPS'lerde sabit kalıyorlar.

İlk önce; driver kurdun mu? 2. olarak MC de V-Sync açık mı? 3. olarak prize takılı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı