GameGaraj Tracer vs GameGaraj Fenix

Mhk05

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar başlıkta da yazdığı gibi sorum net hangi laptop tercih edilmeli birinde RTX 2070 gibi bir diğerinde 3060 Max Q gibi bir canavar ama hangisi daha iyi anlamadım bana yardım edin hangisini almalıyım?

Selam arkadaşlar başlıkta da yazdığı gibi sorum net hangi laptop tercih edilmeli birinde RTX 2070 gibi bir diğerinde 3060 Max Q gibi bir canavar ama hangisi daha iyi anlamadım bana yardım edin hangisini almalıyım?
RTX 3060 100W = RTX 2070 115W. Tracer'da ise en düşük RTX 3060 Max-Q olan 75-80W var diye hatırlıyorum, bu sebeple kesinlikle Fenix alınmalıdır. Ayrıca Tracer oyunlarda işlemci sıcaklığı 99 derece oluyor, Fenix'de ise bu sorun yok. Hatta Youtube'da Tracer inceleme var Technopat Youtube kanalında bakarsan orada sıcaklıklar 99 derece.

Hatta senin için buldum bak burada incelemesi, içinde sıcaklıkların bulunduğu tablo da var:

Game Garaj Tracer 7T-144 Oyuncu Laptopu İncelemesi

RTX 3060 100W = RTX 2070 115W. Tracer'da ise en düşük RTX 3060 Max-Q olan 75-80W var diye hatırlıyorum, bu sebeple kesinlikle Fenix alınmalıdır. Ayrıca Tracer oyunlarda işlemci sıcaklığı 99 derece oluyor, Fenix'de ise bu sorun yok. Hatta YouTube'da Tracer inceleme var Technopat YouTube kanalında bakarsan orada sıcaklıklar 99 derece.

Hatta senin için buldum bak burada incelemesi, içinde sıcaklıkların bulunduğu tablo da var:

Game Garaj Tracer 7T-144 Oyuncu Laptopu İncelemesi

Teşekkürler hocam incelemeleri izledim zaten bende fark ettim o zaman fenix tercihim olacak

Geri
Yukarı