Fenix 10TN-144 GameGaraj alınır mı?

Bütçe
10.000-13.500

Lejoodra1

Hectopat
Daha fazla  
Hem mühendislik alanında hem de oyun vb oynamak için güzel, güçlü bir laptop arıyordum ve bu modeli buldum. Özellikleri cidden çok iyi ancak hem yeni bir firma gibi olması (ellerindeki bilgisayarı henüz uzun süre kullanan birisi yok, ileride ne olur merak konusu) hem de fiyatının çok daha ucuz olması insanın kafasında soru işaretleri bırakıyor. İnceleme videosunu izledim ancak kullanan kişiler varsa onların da yorumunu alabilirsem cidden çok iyi olur. Herhangi bir sıkıntısı var mı acaba? Mesela şarjı ne kadar gidiyor, FPS değerleri videodaki ile eşdeğer mi, ısınma sorunu var mı? Gibi gibi, cidden kullanan kişilerden geri dönüt alabilirsem çok memnun olurum. Çünkü yüksek bir meblağ veriliyor ve en azından en az 5 yıl kullanmayı düşünüyorum, üniversite bitene dek. O yüzden aklımda soru işareti kalmasın istiyorum; tek atımlık kurşunum var, boşa gitmesin :)

Şu bilgisayar daha çok işine yarar diyeceğiniz bir model varsa ona da açığım tabii ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
En büyük korkum şarj süresi, tam olarak ne kadar gidiyor merak ediyorum. Ünide derse götürdüğümde misal işimi görür mü

almayın aldırmayın, üründe o kadar hata yaşadım ki aldıktan sonra 2 kere servise gönderdim, 1 kere iade edip şansımı tekrar alarak denedim yine olmadı.İlk aldığım ürün geldiğinde kasası açıktı, bildiğiniz kasayı kapatamamışlar servise geri göndermemi istediler. Ürünü alıp kullanmaya başlayabilmek 1 ayımı aldı ( servise git gel git gel ürün kafayı yedi, zaten tam kullanmaya başlayacaktım bu 3 sorunla karşılaştım). En son adamların bana dediği'' size yardımcı olmak için son defa daha iade kabul edicez fakat bir dahaki ürününüzde bu sorunları yaşamamanızı garanti edemeyiz ve bu kadar esnek davranamayız'' dediler . Üründeki sorunlar ise Space tuşunun teklemesi, işlememesi. Turbo fanı açtığımda bilgisayarın aşırı şekilde titremesi( normal bir fan titremesi değil ayırt edebiliyorum afedersiniz salak değilim) ve servise gönderdiğimde açık olan ürünü kapatırken ekran kirişlerini çatlatmaları olarak 3 tane sorunum vardı. Bunlara rağmen ve ürün elime ulaşır ulaşmaz kullanmadan fotoğrafları mail olarak atıp iletişime geçmeme rağmen iadeyi zor aldılar

Geri
Yukarı