GameGaraj Tracer XL 7T-144 alınır mı?

GameGaraj MSI'ın en dandik kasasını kullanıyormuş bildiğim kadarıyla o yüzden biraz soru işareti oluştu aklımda.

RTX 3060 ekran kartına 2K ekranı ben çok gerekli görmediğim için bunları aklımdan çıkarmıştım. Öyle mükemmel görüntü elde edeyim insanı değilim oyun oynamaya bayılırım evet ama daha çok iç mimarlık projelerim için kullanacağım.
Laptopun kendisi MSI zaten. MSI GF75 Thin 10ue modeli.

Siz bu laptopu öneriyor musunuz?

Her türlü Monster modelleri daha mantıklı seçimler. İşlemcileri daha iyi, ekranları daha iyi, kasa kaliteleri daha iyi, ekran kartları daha iyi.

Her türlü Monster modelleri daha mantıklı seçimler. İşlemcileri daha iyi, ekranları daha iyi, kasa kaliteleri daha iyi, ekran kartları daha iyi.

Kasa kalitesi konusunda biraz şüphelerim var açıkçası, Monster'ın kasalarının çok da kaliteli olmadığını sık duyuyorum.

Öneririm hocam.

GameGaraj MSI'ın en dandik kasasını kullanıyormuş bildiğim kadarıyla o yüzden biraz soru işareti oluştu aklımda.
Fenix modelinde MSI Leopard kasası kullanıyor, alternatiflere ekleyebilirsin. 2070 hala taş gibi kart.

Zaten 14.000'e alabileceğin en iyi MSI laptop da Leopard olur, onun da kasası Thin modelden çok farklı değildir. STEALTH, Raider gibi üst duzey, metal kasa modelleri 14'e bulamazsın.

Evet ama çok ilginçtir ki RTX 3060, RTX 2070'ten daha ucuz.

Evet ama çok ilginçtir ki RTX 3060, RTX 2070'ten daha ucuz.
Çünkü RTX 3060 gücü; RTX 2060 ile RTX 2060 SUPER arasında bir yerde. RTX 2070 gücünde değil.

Çünkü RTX 3060 gücü; RTX 2060 ile RTX 2060 Super arasında bir yerde. RTX 2070 gücünde değil.

RTX 2070 mobilin RTX 3060 mobilden daha güçlü olması biraz garip değil mi sonuçta üst seri bir ürün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…