GameGaraj Tracer XL 7T-144 alınır mı?

• Konuyu başlatan Savaj
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 63
  • Görüntüleme 13B
Saydığınız programları kullanacağım çünkü iç mimarlık öğrencisiyim, o yüzden 32 GB RAM biraz şart oldu gibi.
Hocam isterseniz bu konu hakkında benim açtığım bir konu var okuyabilirsiniz. Ben de şahsen bu konuda kararsız kaldım ama 32GB RAM seçeneğini seçtim. Tabii ki 2 x 16GB RAM alacaksınız. Yoksa çift kanal RAM olmuyor.

Hocam isterseniz bu konu hakkında benim açtığım bir konu var okuyabilirsiniz. Ben de şahsen bu konuda kararsız kaldım ama 32 GB RAM seçeneğini seçtim. Tabii ki 2 X 16 GB RAM alacaksınız. Yoksa çift kanal RAM olmuyor.

Teşekkür ederim, sanırım bu tracer modelinin performans ve ısınma sonuçlarını bekleyip iyiyse onu alacağım 32 GB RAM ve 1 TB SSD ile. Önümde daha iyi bir seçenek var mı diye araştırıyorum hâlâ.

Aldınız mı hocam bilgisayarı?

Hayır almadım, temsilciler bile bilgisayarın özelliklerini düzgünce bilmiyor. Aynı zamanda testlerini ve tanıtım videosunu yakın zamanda paylaşacağız dediklerinde ben bu konuyu açmamıştım bile, ortada henüz hiçbir şey yok. Pek güven veremediler bana ve ürünlerinin arkasında gibi durmuyorlar.

Hayır almadım, temsilciler bile bilgisayarın özelliklerini düzgünce bilmiyor. Aynı zamanda testlerini ve tanıtım videosunu yakın zamanda paylaşacağız dediklerinde ben bu konuyu açmamıştım bile, ortada henüz hiçbir şey yok. Pek güven veremediler bana ve ürünlerinin arkasında gibi durmuyorlar.
Ben aldım deneyimlerimi yazarım.

Ben aldım deneyimlerimi yazarım.

Çok teşekkür ederim hocam ben biraz bütçeyi genişletme imkanı buldum. Bu aralar RTX 3070'li veya RTX 3080'li laptoplar bakıyorum. Amazon'da uygun fiyata çok güçlü laptoplar buldum.

Hocam yurt dışı mı yoksa yurtiçi mi?

Muhtemelen yurt dışı hocam. Ortalama 1000-3000 TL arasında fark oluşuyor. Ancak garanti genelde 1 yıl ve klavye de İngilizce Q oluyor.

Evet hocam yurt dışı, Amazon'da RTX 3080'li laptop her şey dahil 21.600 liraya gelirken Türkiye'de aynı model 30.000 küsür lira. Aradaki fark bin veya üç bin lira değil on bin lirayı aşacak neredeyse. Ben de klavye takıntısı olan biri değilim hatta İngilizce klavye daha çok işimi görebilir. Bu yüzden kesinlikle Amazon'dan almaya karar verdim. MSI GE66 Raider RTX 3080 16 GB VRAM sürümüne bakıyorum.

Son düzenleme:
Evet hocam yurt dışı, Amazon'da RTX 3080'li laptop her şey dahil 21.600 liraya gelirken Türkiye'de aynı model 30.000 küsür lira. Aradaki fark bin veya üç bin lira değil on bin lirayı aşacak neredeyse. Ben de klavye takıntısı olan biri değilim hatta İngilizce klavye daha çok işimi görebilir. Bu yüzden kesinlikle Amazon'dan almaya karar verdim. MSI GE66 Raider RTX 3080 16 GB VRAM sürümüne bakıyorum.
Hocam yurtdışı alırsanız eğer deneyimleriniz lütfen paylaşın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı