GameGaraj'da banka kartı ile taksit yapılır mı?

LothbLoki

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ailemde ve bende yeni bir sistem almak için ne kredi kartımız var ne de nakit imkanım var. Sorum şu: GameGaraj'dan banka kartıyla (Elimde iki tane var. Birisi Ziraat Bankkart, diğeri Yapı Kredi banka kartı.) ben bu kartlar ile taksitli bir şekilde ya da bu iki kartı kullanarak parçalı ödeme ile istediğim sistemi (Aquarius 5A sistemini özelleştirdim 6800 TL'ye geliyor) alabilir miyim bir bilginiz var mı?
Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim aksi halde Evkur tarzı yerlerden senet ile kazıklanarak alışveriş yapmak zorunda kalacağım.
NOT: Elimde 1800 TL nakit var ve aylık hesabıma 650 TL yatıyor yani GameGaraj'dan taksitli bir şekilde alırsam sorunsuz bir şekilde ödememi gerçeklestirebilirim, orada sıkıntı yok.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, ailemde ve bende yeni bir sistem almak için ne kredi kartımız var ne de nakit imkanım var. Sorum şu: GameGaraj'dan banka kartıyla (elimde iki tane var. Birisi ziraat Bankkart, diğeri yapı kredi banka kartı.) Ben bu kartlar ile taksitli bir şekilde ya da bu iki kartı kullanarak parçalı ödeme ile istediğim sistemi (aquarius 5A sistemini özelleştirdim 6800 TL'ye geliyor) alabilir miyim bir bilginiz var mı?
Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim aksi halde evkur tarzı yerlerden senet ile kazıklanarak alışveriş yapmak zorunda kalacağım.
Not: Elimde 1800 TL nakit var ve aylık hesabıma 650 TL yatıyor yani GameGaraj'dan taksitli bir şekilde alırsam sorunsuz bir şekilde ödememi gerçeklestirebilirim, orada sıkıntı yok.

Benim bildiğim banka kartları tek çekim yapar yani 6800 TL olması lazım hesabınız eğer taksit istiyorsanız kredi kart gerekli peşin fiyatına taksitle 6 ay ya da 9 ay anca öyle ödersiniz banka kartları tek çekim geçer.

Geri
Yukarı