Gameguard hatası

İşletim sistemi
Windows 10

mosValler

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Dün fastcup CS1.6 oynayacaktım fakat hileler için gameguard adlı program indirmem istendi ve indirdim. Sorun şu ki bu programdan hata alıyorum ve kendi kendine kapanıyor. Aldığım hatayı bu fotoğrafta paylaştım: rtxps4d.JPG
CMD'yi açıp birkaç kod girmem isteniyordu ve girdiğimde bu hatayı alıyordum: "değer güvenli önyükleme ilkesi tarafından korunuyor; değiştirilemez veya silinemez"
Fakat bu hatayı BIOS'a girip Secure Boot'u kapatıp düzelttim ve kodları girdiğimde "işlem tamamlandı" diyor ama bilgisayarı yeniden başlattığımda hala aynı hatayı alıyorum. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim? (Dipnot: Bilgisayarda bu kodları girip yeniden başlat işlemini 2 defa yaptım ve kodların hepsini doğru girdim)
Çok özür diliyorum farklı sitelere yönlendirmek yasakmış, ilk konumdu hatamı affedin moderatörler.

Dosya Ekleri

• asdasd132.jpg
    asdasd132.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Dün fastcup CS1.6 oynayacaktım fakat hileler için gameguard adlı program indirmem istendi ve indirdim. Sorun şu ki bu programdan hata alıyorum ve kendi kendine kapanıyor. Aldığım hatayı bu fotoğrafta paylaştım:
CMD'yi açıp birkaç kod girmem isteniyordu ve girdiğimde bu hatayı alıyordum: "değer güvenli önyükleme ilkesi tarafından korunuyor; değiştirilemez veya silinemez"
Fakat bu hatayı BIOS'a girip Secure Boot'u kapatıp düzelttim ve kodları girdiğimde "işlem tamamlandı" diyor ama bilgisayarı yeniden başlattığımda hala aynı hatayı alıyorum. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim? (Dipnot: Bilgisayarda bu kodları girip yeniden başlat işlemini 2 defa yaptım ve kodların hepsini doğru girdim)
Çok özür diliyorum farklı sitelere yönlendirmek yasakmış, ilk konumdu hatamı affedin moderatörler.

Dostum Secure Boot kapatmama rağmen devam ediyor. Bir tavsiyen var mı?

Geri
Yukarı