GameLoop Açılmıyor ve AdwCleaner Tarafından Algılanıyor

sinan mutlu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, GameLoop 7.1.2 versiyonu kurulu. AdwCleaner'da bazi dosyalari virus olarak göruyor. Sildigimde ise oyun acilmiyor ve oyunu farkli yerden açınca resimdeki hatayi aliyorum. Resimleri ekliyorum. Bilgisi olan arkadaslarin cevabini bekliyorum.

20210404_085956.jpg

20210404_015704.jpg

20210403_232529.jpg

Anti hile nedir hocam yeni surum diye yukledim akıcı oynuyorum mazallah hile ise sileceğim oyunu komle eski surume donecegim ne yapmam gerekiyor tam olarak.

Anti hile, hile programı bulunca seni uyarır sildin sildin silmedin ban yedin der sana kısaca hile programlarını engellemek için var.

Son düzenleme:
Anti hile, hile programı bulunca seni uyarır sildin sildin silmedin ban yedin der sana kısaca hile programlarını engellemek için var.

Ben bu yeni surumu gecen ayda kullandim ilk defa gorunce sorayim dedim BIOS'tan sanallaştirmayi açtım ve monitörden G-Sync aktif ettim gamelop emulator PUBG oyun icinde G-Sync ibaresi belirdi ve cok akıcı oynuyorum hile ile işim olmaz merakim bu yeni surum emulator global englis olarak indirdim bu surum hile barindiriyor ise emin olmak için konu açtım oyle ise sileceğim ve kendi 7.1 olanda bu mevcut anladigim kadari ile degilmi tam ifade edemedi isem afola.
Oyunu sildim yeniden kendi sitesinden yukledim ayni sekilde aşagidaki resimdeki baslangic oluyor oyun aciliyor sorum su herkeste bu sekildemi açilişta normal bir durummu emin olamadim hala.
20210404_224554.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı