GameLoop emülatör donuyor

manacarms

Femtopat
İyi günler arkadaşlar. Öncelikle doğru yerde mi konu açtım bilmiyorum. Şu an kullandığım laptop MSI CX61. 8gb+8GB RAM, i5-4200M 2.50 GHz işlemci, 2 GB GT720M ekran kartı, 250 GB SSD ve 1 TB HDD. Cihaz PUBG Mobile oynarken birden donuyor. Yaklaşık 30 sn ile 1 dk arası donuk kalıyor. Ardından kendine geliyor. Sorun emülatörde mi yoksa bilgisayarda mı anlayamadım. Sadece GameLoop emülatörde oluyor bu. Acaba sistem mi yetersiz geliyor yoksa yazılımsal ya da donanımsal bir hata mı var? Bu konuda bilgi alışverişi için buradayım. Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Abicim şunu anlayın artık. Telefon oyununu bilgisayar da oynarken tabii ki kasma yaşıyacaksınız. Özellikle sizin ki gibi eski model bilgisayarlar ile. Donanımsal değil telefon oyununu bilgisayar optimizasyon edemiyor ondan böyle.

Artı -1 Eksi
Emülatör böyle. Daha iyi sistemlerde bile sorun olabiliyor. Videoda link var. İndirip deneyin. Farklı bir sürüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abicim şunu anlayın artık. Telefon oyununu bilgisayar da oynarken tabii ki kasma yaşıyacaksınız. Özellikle sizin ki gibi eski model bilgisayarlar ile. Donanımsal değil telefon oyununu bilgisayar optimizasyon edemiyor ondan.

Masaüstü bilgisayarımda HD7600M ekran kartı 8 GB RAM i5-4570 3.2 GHz 1 TB HDD varken donmadan kasmadan oynayabiliyorum. Bu arada optimizasyon edemiyor nedir kardeşim? Optimize edemediğinden bahsetmek istedin sanırım?

Yeni konular

Geri
Yukarı