i5-7300HQ PUBG GameLoop Emülatör Donuyor

EmreBB

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, PUBG Mobile oynarken mesela yeni modda adaya iniş yaptığımda tam indiğimde donma oluyor ve adam beni zaten almış oluyor. Aynı zamanda fight esnasında da bu durumu yaşıyorum kısa 5-6 saniyelik donmalar. Bu insanı çok sinirlendiriyor. Aşağıya görseller de ekledim. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

PC özellikleri:
  • GTX 1050 2 GB
  • i5 7300 HQ 2.50 GHz
  • 16 GB RAM DDR4 2400
  • 1 TB HDD
  • 128 GB SSD
  • Windows 10 Pro X64

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    588,9 KB · Görüntüleme: 80
  • 2.png
    2.png
    706 KB · Görüntüleme: 50
  • 3.png
    3.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 72
  • 4.png
    4.png
    1 MB · Görüntüleme: 61
Hocam ilk attığınız fotoğrafta DirectX'i açmanızı öneririm. Ve RAM(bellek) ayarları kısmını 8 yapın. 3. attığınız fotoğrafta ise akıcı ve 90 FPS'i seçin. Sorununuz %80 çözülecektir.
2 GB ekran kartı ile HD oynamanız zaten başlı başına bir hata.

Teşekkürler. İşlemci bölümü otomatikte mi kalsın 4'e mi alıyım? Oyun kalitesini'de akıcıya aldım. Bide özel telefon modeli'de rog 2' deydı o da varsayılan modelde o bir sıkıntı yapar mı acaba

Bazı modellerde 90 FPS yok diye biliyorum. Varsayılanda kalabilir. Sorununuz çözüldü ise çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim.
İşlemci otomatikte kalabilir.
İşlemcinize baktım şu an da ve 4 çekirdek olduğunu gördüm. Bu yüzden otomatikte kalması daha iyi tüm yükü oyuna vermeyin.

Tamam biraz oynayayım yazarım.

Bazı modellerde 90 FPS yok diye biliyorum. Varsayılanda kalabilir. Sorununuz çözüldü ise çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim.
İşlemci otomatikte kalabilir.
İşlemcinize baktım şu an da ve 4 çekirdek olduğunu gördüm. Bu yüzden otomatikte kalması daha iyi tüm yükü oyuna vermeyin.

Yani çözüldü gibi gibi. Ama hocam 2. kez yukarıya çıktığımızda yukarıdaki adamlar görünmüyor ondan ben HD'ye almıştım yani.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı