GameLoop Engine "error code 5" hatası

Daha fazla  
Şimdi PUBG Mobile oynayacaktım ancak PUBG'yi açarken Engine error code 5 hatası alıyorum ve oyun açılırken şöyle bir şey çıkıyor:

Ekran Görüntüsü (488).png

Ekran Görüntüsü (489).png

GameLoop uygulamasını açın, uygulamanın güncel olup olmadığını denetleyin. Menü ikonundan hakkında kısmına tıkladığınızda şöyle bir pencere ile karşılaşmanız lazım;

Eki Görüntüle 1147151

Eğer sürüm numarası farklı ise güncelleme yapmayı deneyin. Güncelleme başarısız olursa veya hata verirse bu dosyayı indirip oyunun kurulu olduğu dizindeki GameDownload.exe dosyası ile değiştirin. Değiştirmeden önce orijinal dosyanın yedeğini alın. Değiştirdikten sonra hem güncelleme yapmayı hem de oyuna girmeyi tekrar deneyin. Eğer emülatör sürümü 4.1.29.90 değilse farklı bir kaynaktan indirmiş olma ihtimaliniz var. Sürüm numarası uyuşuyor ve sorun devam ediyorsa Denetim Masası - program kaldır yolunu izleyin ve GameLoop uygulamasını bulun. Sağ tık yapıp - Kaldır/Değiştir bağlantına tıklayın ve şimdi tamir et butonuna tıklayın. Güncelleme ile ilgili sorun yaşamanız halinde başlat - çalıştır kısmına %temp% yazıp çıkan dosyaları silmeyi deneyebilirsiniz. Sorunun devam etmesi halinde C:\Users\(Kullanıcı Adı)\AppData\Roaming dizinine girin ve Tencent klasörünü silin. Bu sırada emülatörün tamamen kapalı olduğundan emin olun.

Not: Appdata klasörünü göremezseniz dosya gezgininde görünüm sekmesine tıklayarak gizli ögeler onay kutusunu işaretleyin.

Gardaş hangi dosya?
Gameloop uygulamasını açın, uygulamanın güncel olup olmadığını denetleyin. Menü ikonundan hakkında kısmına tıkladığınızda şöyle bir pencere ile karşılaşmanız lazım;

Eki Görüntüle 1147151

Eğer sürüm numarası farklı ise güncelleme yapmayı deneyin. Güncelleme başarısız olursa veya hata verirse bu dosyayı indirip oyunun kurulu olduğu dizindeki GameDownload.exe dosyası ile değiştirin. Değiştirmeden önce orijinal dosyanın yedeğini alın. Değiştirdikten sonra hem güncelleme yapmayı hem de oyuna girmeyi tekrar deneyin. Eğer emülatör sürümü 4.1.29.90 değilse farklı bir kaynaktan indirmiş olma ihtimaliniz var. Sürüm numarası uyuşuyor ve sorun devam ediyorsa Denetim Masası - Program Kaldır yolunu izleyin ve Gameloop uygulamasını bulun. Sağ tık yapıp - Kaldır/Değiştir bağlantına tıklayın ve Şimdi Tamir Et butonuna tıklayın. Güncelleme ile ilgili sorun yaşamanız halinde Başlat - Çalıştır kısmına %temp% yazıp çıkan dosyaları silmeyi deneyebilirsiniz. Sorunun devam etmesi halinde C:\Users\(Kullanıcı Adı)\AppData\Roaming dizinine girin ve Tencent klasörünü silin. Bu sırada emülatörün tamamen kapalı olduğundan emin olun.

Not: AppData klasörünü göremezseniz dosya gezgininde görünüm sekmesine tıklayarak Gizli Ögeler onay kutusunu işaretleyin.
gardaş hangi dosya benmi körüm

Geri
Yukarı