GameLoop Facebook "Çok fazla giriş yaptınız" hatası

Ali_proo1

Decapat
Daha fazla  
İyi günler, ben bundan 1.5 yıl önce GameLoop'ta PUBG Mobile ve CoD Mobile oynuyordum.
Ondan sonra sildim ve bu güne kadar GameLoop'ta oynamadım. Ama bugün tekrar oynamak istedim... GameLoop'u indirdim.
Daha sonrada oyunları kurdum ve Facebook hesabımı bağlamaya çalıştım. "Çok fazla giriş yaptınız, hesabınız geçici olarak engellendi. Daha sonra tekrar deneyin." yazdı, ben de babamın eski bir hesabını bağlamayı denedim, onda da aynı mesajı verdi. Halbuki o hesap hiçbir zaman CoD Mobile'a bağlı değildi.
Sonra Facebook'tan uygulama erişimlerine baktım ve CoD Mobile'ı tekrar aktif ettim.
Ardından bir daha giriş yapmayı denedim ve olmadı...

Yardımcı olabilir misiniz? 😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı hatayı alıyorum, Facebook'a geribildirim gönderdim ama 1 aydır hiçbir dönüş yok.
Yani Facebook'a geribildirim gönderseniz bile bir dönüş olmayacak.

Bende aynı hatayı alıyorum, Facebook'a geribildirim gönderdim ama 1 aydır hiçbir dönüş yok.
Yani Facebook'a geribildirim gönderseniz bile bir dönüş olmayacak.

Ben Facebook hesabıma girerken erişim engeline takıldım... Tabii sonradan şifremi değiştirip girdim.
Ama tekrar çıkıp tekrar girdiğimde yine erişim engeline takıldım. Bu mu engel neden oluyor? Ve oyuna girememeye sebep olan şey bu olabilir mi?
Çözdüm! VPN ile Ukrayna veya herhangi bir Avrupa sunucusuna bir kere girip Facebook girişi yapmanız yeterli ama tavsiyem VPN Pro indirip Ukrayna'ya bağlanmanız ondan sonra GameLoop'tan facebooka bir kere giriş yaptıktan sonra VPN'i kapatabilirsiniz. Böylece bu giriş sorunu düzelecektir eğer hesap bulunamadı ya da bir hata yaptınız der ise telefon numarasının başına +90 yazmanız yeterlidir iyi oyunlar... 😄

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı